אלעד

אלעד: ברק צברי חתם על הסכם תמיכה בפרוש

I have 400views
דרמה באלעד: יממה לפני מועד סגירת הרשימות לבחירות - ברק צברי, העומד בראש רשימת ישי של הקהילות התימניות, חתם על הסכם תמיכה בישראל פרוש לראשות העיר
פרוש ובוטבול. צילום: יעקב כהן

העיר אלעד לא מפסיק לייצר כותרות. והפעם מדובר בדרמה של ממש, כאשר ברק צברי חתם על הסכם תמיכה עם ישראל פרוש לתמיכה בו לראשות העיר.

כזכור, ברק צברי העומד בראש רשימת ישי ומייצג את הקהילות התימניות בעיר, התמודד בבחירות הקודמות ראש בראש מול פרוש, לאחר שבית המשפט פסל את יצחק פינדרוס מלהתמודד. צברי הוצב אז במקום פינדרוס כמועמד מוסכם של שס ודגל התורה, ובעצרת תמיכה מרכזית קראו הרבנים ובראשם מגן הגר"ש כהן זצ"ל, להצביע לצברי לראשות העיר, מול ישראל פרוש ראש העיר שהתמודד לקדנציה נוספת.

בבחירות קיבל צברי למעלה מ40%, הישג נאה ביחס לתוצאות של רשימתו למועצה שהכניסה חבר מועצה אחד בלבד.

יחסיו של צברי עם ראש העיר ידעו עליות ומורדות במשך השנים, עם כי גם עם שס היו עימותים וחילוקי דעות, כך שעד לרגע האחרון לא היה ברור עם מי ילך צברי. בימים האחרונים נפוצו שמועות כל הסכם מתגבש בין צברי לשס, אולם היום בצהרים פורסם שצברי חתם כאמור על הסכם תמיכה בראש העיר ישראל פרוש ובכך באו לקיצן השמועות והספינים.

פרוש וצברי נכנסו לבית הגאון רבי יצחק רצאבי, מורה דרכו של צברי וממנהיגי הקהילות התימניות, וקיבלו את ברכת הדרך למהלך ולתמיכה בפרוש לראשות העיר. הרב רצאבי בירך את השניים ואיחל לפרוש הלחה בבחירות.

עוד מאלעד, הערב פרסם דוד חכם, מגיש מהדורת הבוקר בקול חי, כי שמעון סויסה, שבבחירות האחרונות ניהל את המטה הספרדי של ישראל פרוש וסייע לנצחונו, הודיע שהוא "חוזר הביתה" לשס ויסייע למועמד יהודה בוטבול בבחירות לראשות העיר.

סויסה ששימש בשנים האחרונות כעוזר מנכ"ל שלח היום מכתב התפטרות מתפקידו, כדי שיוכל להיות פעיל במערכת הבחירות מטעם שס.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 4 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כפוי טובה
  אחרי שהשסניקים בחרו בו פעם שעברה

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  לא דרמה ולא נעליים אתר קול חי מגויס נגד שס אבל לא יעזור לכם בוטבול ינצח ולוקח בהליכה!

 3. צבי

  לא דרמה ולא נעליים אתר קול חי מגויס נגד שס אבל לא יעזור לכם בוטבול ינצח ולוקח בהליכה!!

 4. יעקב

  זבל של פוליטיקה !!! בלונדון שולחים ילדים מחוננים בלבד לבית ספר מיוחד לעניני מדינה ורק מכמה מוצלחים ביותר בוחרים ! לא שכל טמבל שיודע מה השעה אחרי שהסתכל בשעון יכול להבחר לראש עיר או ראש ממשלה. לא צריך להיות ספרדי או אשכנזי צריך לבחור במי שיש לו שכל בראש לנהל עיר ! לא קשור גובה או אורך של זקן צריך לבדור למי יש שכל לענין ולא צבע עיניים !

כתיבת תגובה