אלעד

אחדות: הראשון לציון הושיב לצידו בשיעור את שני המועמדים לראשות העיר

I have 120views
מרן הגר"י יוסף שהה בשבת האחרונה באלעד, כאשר במוצאי שבת ראו מאות מתושבי העיר מהי אחדות - כאשר במהלך שיעורו הושיב הראשון לציון לצידו את שני המועמדים לראשות העיר, יהודה בוטבול מ'ש"ס' וישראל פרוש מ'יהדות התורה'
פרוש ובוטבול לצידו של הראשון לציון. באדיבות המצלם

אחדות בעיר אלעד, לקראת מערכת בחירות מקומית יצרית במיוחד. במהלך השבת האחרונה שהה בעיר מרן הראשון לציון, הגאון הרב יצחק יוסף , תוך שהוא מוסר שיעורים במספר בתי כנסת ברחבי אלעד. כאשר ברקע המחלוקת הפוליטית העזה בין אגודת ישראל לש"ס, שהעמידו כל אחת מועמד לראשות העיר, נצפו שני המועמדים יושבים לצידו של הראשון לציון בשיעור שהעביר במוצאי השבת בפני מאות מתפללים.

שיא ביקורו של הראשון לציון באלעד התבטא בשיעור במוצאי השבת, בפני מאות מתושבי אלעד בבית כנסת בעיר. בש"ס הפיצו תמונות מהשיעור, תוך שהדגישו את השתתפותו של המועמד של המפלגה לראשות העיר, יהודה בוטבול. ל'מקומי קול חי' הגיע תיעוד שמראה כי לצד בוטבול – גם ראש העיר הנוכחי ומועמד יהדות התורה לראשות העיר, ישראל פרוש, ישב לצידו של הראשון לציון.


צילום: דוד ארזני

"הייתה שבת של אחדות בעיר, לא הרגישו לרגע את המחלוקות בין המפלגות לקראת הבחירות שיהיו סוערות מאוד", סיפר אחד מתושבי העיר. "ראיתם שגם בוטבול וגם פרוש ישבו לצידו של מרן הראשון לציון, מרן כיבד את שניהם בשיעור", לדבריו.

בש"ס פירטו עוד על הביקור: "השבת ההיסטורית באלעד – אלפים מתושבי העיר קיבלו את פניו של מו"ר הראש"ל הגר"י יוסף שהגיע לשבות בעיר והשתתפו בתפילות ובשיעורים בבתי הכנסת בעיר, במעמד המרא דאתרא הגר"מ מלכה, רבני הקהילות והמועמד לראשות העיר יהודה בוטבול. המונים לוו בשירה את מו"ר הראש"ל ברחובות העיר וקיבלו את ברכתו".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה