בית שמש

אבוטבול חשף בטעות הודעה פנימית: "לחתום שותפות עם הליכוד"

I have 651views
המועמד לרה"ע בית שמש מטעם ש"ס, משה אבוטבול, העלה בטעות ל'סטטוס' בחשבון הווצאפ שלו הודעה שעדיין לא יצאה: "השותפים הטבעיים שלי זה הליכוד, התגעגעתי אליכם ונשאר רק לחתום הסכם שותפות ולצאת לדרך"
אבוטבול, לצד ההודעה שפרסם בטעות בווצאפ. צילום: פלאש 90/צילום מסך

מועמד ש"ס לראשות העיר בית שמש, משה אבוטבול, פרסם הבוקר (רביעי) בטעות הודעה לתקשורת שעדיין לא הייתה אמורה לצאת – וכך חשף למעשה את קהל היעד החדש אליו הוא מכוון, בתקווה שיביאו לו את הניצחון בקרב המשולש על ראשות העיר, מול רה"ע כיום עליזה בלוך ומול שמואל גרינברג, מועמד דגל התורה ושלומי אמונים. "השותפים הטבעיים והאמיתיים שלי – זה הליכוד", רשם אבוטבול בטעות.

את ההודעה פרסם בטעות המועמד ב'סטטוס' בחשבון הווצאפ שלו, שם הוא נוהג לעלות תכנים רבים: "לשיקול דעתכם אם להוציא אולי בהמשך היום. המועמד לראשות העיר סגן השר ח"כ משה אבוטבול אמש, למ"מ ראש העיר משה שטרית מהליכוד בהילולת רבי נחמן מברסלב בעיר – השותפיים הטבעיים והאמיתיים שלי באש ובמים זה הליכוד בראשות שלום אדרי, ומשה שטרית. שאנו יודעים ואף נדע לעבוד יחד".

"התעגעתי אלכם בחמש שנים האחרונות, ואני שמח שגם אתם התגעגתם אלי. ושזה הדדי מה שנשאר זה רק לחתום הסכם שותפות ולצאת לדרך. כל הסכם אחר שיעשה מצדכם או מצידי יראה מוזר. גם במשפחות ידוע שאין משפחה שיש בה מצביעי ליכוד, ואין בה כמה מצביעי שס. וכן להפך, אין משפחה שיש בה מצביעי שס, שאין בה כמה מצביעי ליכוד כך שהחיבור בנינו הוא טבעי ומובן מאליו", הוסיף אבוטבול ורשם בטעות ב'סטטוס'. בהמשך מיהר אבוטבול ומחק את הסטטוס.


ההודעה שאבוטבול פרסם בטעות בסטטוס

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 4 תגובות

 1. יעקב

  הפוך על הפוך הוא פרסם בכוונה…..

 2. גילי

  ראש עיר כושל.
  בתקופתו השחיתות חגגה,חריגות הבניה,בטלנות בלתי רגילה של עובדי העירייה . פשוט מזעזע . מקווה שלא ייכנס בכלל לבניין העירייה .

 3. איילת

  אבוטבול, אנחנו התושבים לא התגעגענו אליך. טוב יותר בבית שמש מאז שהגברת בלוך התחילה לנהל אותה. ניתנה האמת להאמר, היא עושה זאת הרבה יותר טוב ממך. חפש לך מקצוע אחר, רצוי מקצוע שבו לא תצטרך לנסח הודעות רבות בכתב, כי זה לא הצד החזק שלך.

 4. חכם באשי

  טעות…. וכל מילה מיותרת

כתיבת תגובה