בני ברק

ערימות פסולת, אבנים ומדרכות שבורות: קטסטרופה בבני ברק • צפו

I have 280views
תושב בני ברק תיעד את הקטסטרופה התברואתית, כאשר לצד מכת העכברושים והצפות של מי שופכין - מספר רב של מדרכות בעיר שבורות, הולכי רגל לא יכולים לעבור עליהם ורכבים לא יכולים לחנות בשל ערימות של פסולת ואבנים • "פשוט לא להאמין", זעם התושב
פסולת בבני ברק. מתוך הסרטון שפרסם מני גירא-שוורץ

נושא הבחירות בבני ברק: בסרטון שצילם אחד מתושבי העיר השבוע, נראה כיצד אחד מרחובות העיר, רחוב הירקון, הרוס כולו עם ערימות של פסולת וחומרי בנייה – כאשר בחלקים מסוימים של הרחוב אף אין מדרכה מוסדרת אלא שביל עפר, על אף שמדובר ברחוב חשוב שצמוד למגדלים ולמרכזי המסחר הגדולים בבני ברק. תושבים בעיר זועמים, לקראת הבחירות המקומיות, על המצב התברואתי הירוד ברחבי העיר.

כל מועמד שירוץ בבחירות הקרובות לראשות העיר בני ברק, חנוך זייברט או אוריאל בוסו, ידגישו שוב ושוב כי הם אלו שיכולים ומסוגלים לשנות את פני העיר – שכיום סובלת ממכת עכברושים, הצפות חוזרות ונשנות של מי שופכין, מדרכות שבורות וערימות של פסולת בכל פינה בעיר. "מי שרוצה להגיע למדרכה – צריך ללכת בכביש", נשמע אומר תושב העיר שצילם את הסרטון. "יש פה חול על הרצפה כבר לפחות חודשיים, אבנים איפה שאנשים חונים. פשוט לא להאמין, עיריית בני ברק".

העיתונאי מני גירא-שוורץ, שפרסם את הסרטון, כתב: "את פינוקי 'ביסקוטי' הטעימים מבני ברק – סביר שהרבה מכירים, את מגדלי ב.ס.ר וודאי כולם מכירים – רחוב הירקון בבני ברק תכלס, מכניס לעיר עשרות מיליונים בחודש. מפנטזיה למציאות: עובר רגע לאבא לילד בעגלה שצריך לקחת אותו לגן, ומתגורר בסמוך ל"רוטשילד" של בני ברק, בואו תראו מה הוא עובר, בסרטון המצורף כל המסע".

"למה לא טיפלתם במדרכות וכבישים? מה עשו בעיריית בני ברק 5 שנים?", זעם שוורץ. לדבריו: "על זה תושבי בני ברק צריכים לעמוד, מול ג, מול ש"ס ומול דגל: דורשים תשובות ודורשים יכולת ביצוע מוכחת. מי שהזניח את העיר הוא האחרון שיכול לדבר על ניהול העיר".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה