כללי

עימות סוער בין המגישים: "דאגה לצביון העיר או גזענות?"

I have 60views
עימות סוער ב'מהדורת הבוקר' בין המגישים בצלאל קאהן ודוד חכם על ההסכם שנחתם בין דגל התורה לשלומי אמונים באלעד • לדברי חכם: "תפסיקו לבלום את ה'פרנקים'. גזענות טהורה" • קאהן הדף את הטענות: "אני תמכתי 10 שנים במועמד ספרדי. על איזה תחושת קיפוח אתה מדבר?"

בצלאל קאהן ודוד חכם פתחו את 'מהדורת הבוקר' בעימות סוער כאשר דוד חכם תקף את ההסכם בין דגל התורה ושלומי אמונים וטען לקיפוח ספרדי: "חמש שנים אתם רבים ומסוכסכים, לא שכחנו את ה-6-3. לא החמצתם הזדמנות לריב. כש"הפרנקים" מאיימים לכבוש את העיר פתאום הם מתאחדים. ראינו באלעד חשש לצביון העיר אם חלילה מועמד ספרדי ייבחר. גם בבני ברק כנ"ל".

בצלאל קאהן: "מה הקשר בין הסכם פוליטי לנחיות הספרדית שלך? איך יפגע הצביון החרדי באלעד אם בוטבול יהיה ראש עיר? ומה קשור האחדות עד כה, שנדבר על האחדות והמריבות בש"ס בבני ברק?".

חכם: "תפסיקו לבלום את הפרענקים. תנו פעם אחת לספרדי להגיע להנהגה. באלעד זה גם הפרת הסכם ברגל גסה וגם גזענות טהורה".

קאהן: "אני תמכתי 10 שנים בעיר מגוריי בבית שמש במועמד ספרדי. מה קשור כאן גזענות? על איזה תחושת קיפוח אתה מדבר? כשהמועמדים של פינדרוס באלעד נפסלה, דגל התורה תמכה בברק צוברי המועמד הספרדי. בצפת עכשיו כולם תומכים במועמד הספרדי המוסכם".

השניים חושבים לשאול את המאזינים בסקר מיוחד שפרסמו, התגובות החלו לזרום מיידיות מספר דקות שבחשף קאהן את התוצאהרוב הגדול נטתה בעד חכם 73% חושבים שחכם צודק בעוד 27% חושבים שלא.

אז האם אכן יש גזענות או שהכל פוליטי?

//עוד כתבות

כתיבת תגובה