בני ברק

עימות בין המגישים: "דגל פוסלים על רקע אישי; זהו מעשה שלא ייעשה"

I have 97views
עימות בין המגישים על הווטו שהטילה דגל התורה על מועמדותו של חנוך זייברט לראשות העיר • פרידמן: "מה הטענות שלנו על ליברמן כשאנחנו בעצמינו נוהגים כך?" • גדסי: "בדגל טוענים כי בכהנו כראש העיר זייברט דאג רק לקהילות החסידים ולא לליטאים"

מגישי 'מהדורת הבוקר סוף השבוע' יענקל'ה פרידמן ואיתי גדסי פתחו את התוכנית בהתייחסות ל'ווטו' שהטילה דגל התורה על מועמדותו של זייברט לראשות העיר בני ברק. יענקל'ה פרידמן: "בבני ברק קרה משהו לראשונה בהיסטוריה החרדית. 'דגל' פוסלים אדם על רקע אישי. מה הטענות שלנו על ליברמן כשאנחנו בעצמינו נוהגים כך? וחוץ מזה, כל הבעיות בעיר בשנים האחרונות הם באשמת 'דגל'".

איתי גדסי הציג את עמדת דגל התורה: "לטענת הליטאים, בכהנו כראש העיר זייברט דאג רק לקהילות החסידים ולא לליטאים. הם בונים שלראש העיר החדש יקח כמה שנים להתאקלם. דגל חוששים מרבים שיצביעו לבוסו כי הם לא רוצים את זייברט".

על כך תהה פרידמן: "ממתי מישהו מתחשב ברצונותיו האישיים? הרבנים מורים מה להצביע וכולם סותמים את האף". גדסי ניסה שוב: "דגל חוששים מפגיעה בצביון העיר אם בוסו ייבחר" פרידמן תמה בתגובה: "הרב בוסו יפגע בצביון העיר?".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה