ניצחון סוחף לבוטבול באלעד; גרינברג עולה לסיבוב שני | כל התוצאות

I have 498views
בעיר אלעד ניצח מועמד ש"ס יהודה בוטבול, בבית שמש יתקיים סיבוב שני בין גרינברג לראש העיר המכהנת בלוך. בבני ברק ניצח חנוך זייברט ובביתר עילית ניצח ראש העיר המכהן מאיר רובינשטיין. בטבריה נרשם ניצחון ליוסף נבעה באשדוד יחיאל לסרי ובירושלים משה ליאון ימשיך לקדנציה נוספת. בחיפה סיבוב שני בין יהב לעציוני
Yonatan Sindel/Flash90     

הבחירות לרשויות המקומיות: במרבית הערים הסתיימה ספירת קולות המצביעים, מהם עולה כי בעיר אלעד ניצח מועמד ש"ס יהודה בוטבול את ראש העיר המכהן ישראל פרוש. ש"ס עלתה ל-7 מנדטים, פרוש ירד ל-3, דגל היתה ונשארה 3. ברק צברי ואבי דיין נמחקו טוטאלית.

יו"ר ש"ס אריה דרעי מברך את יהודה בוטבול על היבחרו לראשות עיריית אלעד • צפו

בבית שמש יתקיים סיבוב שני בין מועמד דגל התורה שמואל גרינברג לראש העיר המכהנת בלוך. שס עלתה ל-4 מנדטים. דגל עלתה ל-5, אגודה עלתה מ1 (בלי בעלזא) ל3, פרוש (עם בעלזא) עלה מ3 ל4.

בבני ברק ניצח כצפוי מועמד אגודת ישראל חנוך זייברט. צפי למועצה לעומתית עם 10 מנדטים לדגל התורה, לעמת 6 לאגודת ישראל. שס עלתה מ6 ל7. יהדות התורה יחד היתה ונשארה 16.

בביתר עילית ניצח ראש העיר המכהן מאיר רובינשטיין.

במודיעין עילית נבחר המועמד היחיד לראשות העיר יעקב גוטרמן המכהן בתפקיד 23 שנים, ברוב של 80% מהקולות. 20% הצביעו נגד מועמדותו כהצבעת מחאה. ש"ס עולה מ-2 ל-4 מנדטים. 14 ליהדות התורה, 2 לעץ.

בטבריה נרשם ניצחון ליוסף נבעה עם 51.8% מהקולות. ראש העיר הקודם רון קובי, שאולץ לעזוב את תפקידו במהלך הקדנציה עקב מינוי ועדה קרואה, זכה ל-22.9% בלבד. ש"ס עלתה ל-2 מנדטים.

באשדוד נרשם ניצחון ליחיאל לסרי, ראש העיר המכהן.

בטלזסטון נבחר לכהונה נוספת ראש המועצה יצחק רביץ, המועמד היחיד לתפקיד. רשימת שץ מחזיקה ברוב במועצה 5 מתוך 9.

בירושלים משה ליאון ימשיך לקדנציה נוספת. ש"ס – 6 מנדטים, דגל התורה 66, אגודת ישראל 3.

בחיפה יתקיים סיבוב שני בין ראש העיר לשעבר יונה יהב לדוד עציוני. ראש העיר המכהנת עינת קאליש הודחה. שס היתה ונשארה 1, דגל ירדו מ2 ל1. אגודה היו ונשארו 1.

ברכסים ניצחון לדגל התורה: יצחק רייך מנצח את מוטי ויזגן עם יתרון של כ-60 קול. שס עלתה מ5 ל6. דגל ירדה מ6 ל5

בפתח תקווה ניצח ראש העיר המכהן רמי גרינברג

בקריית מלאכי: ראש העיר אליהו זהר הביס את אליאור עמר עם 65.5%. רשימת חב"ד הכניסה 4 נציגים למועצת העיר וש"ס זכתה ב-3 מנדטים.

בלוד נבחר לכהונה נוספת ראש העיר המכהן יאיר רביבו עם 65.5%, מול ח"כ לשעבר יורם מרציאנו. שס עלתה מ1 ל2.

בעפולה ניצח ראש העיר המכהן אבי אלקבץ, שנתמך על ידי הסיעות החרדיות עם 40.5%. עם ספירת המעטפות הכפולות עדיין יתכן סיבוב שני מול פרופ' רמי יוסף שזכה ל-27.7% מהקולות או מול ראש העיר לשעבר יצחק מירון שזכה ל-25.9%. במועצת העיר כוחה של הנציגות החרדית התחזק. אחרי שסיעת שס"ג הייתה עם 2 נציגים יחד, כעת זכתה יהדות התורה לשני מנדטים וש"ס שחברה לכפיר סרוסי ועוצמה יהודית זכו ל-3.

בקרית גת יתקיים סיבוב שני לאחר תיקו בין אבירם דהרי לכפיר סוויסה. שס עלתה מנציג 1 ל3

בתל אביב ניצח ראש העיר המכהן רון חולדאי

בבאר שבע ימשיך בתפקידו ראש העיר המכהן רוביק דנילוביץ' שהיה המועמד היחיד לתפקיד. שס עלתה מ2 ל3. דגל והרב בצרי היו ונשארו 2

בגבעת זאב ניצח המועמד הסרוג יוסי אסרף. שס עלתה מ2 ל3. יהדות התורה ברשימה אחת היו ונשארו 3.

בצפת ניצחון למועמד החרדי יוסי קקון על פני ראש העיר המכהן שוקי אוחנה

בעמנואל ימשיך בתפקידו ראש המועצה אליהו גפני

בחולון ניצחון מפתיע לשי קינן, על פני ראש העיר המכהן והוותיק מוטי ששון. שס היתה ונשארה 4.

בנתניה תמשיך בתפקידה ראש העיר מרים פיירברג. שס עלתה מ3 ל4. יהדות התורה ירדו מ2 ל1

בהרצליה: מאבק צמוד בין יריב פישר למשה פדלון. פישר עם 50.3% מהקולות – פדלון 49.7%.

ברעננה, ראש העיר המכהן, חיים ברוידא, ניצח בבחירות, לאחר שזכה ב-44.37% מהקולות.

בבת ים צביקה ברוט צפוי להמשיך לכהונה נוספת לאחר שזכה ל-70% מהקולות.

בירוחם ניצח נילי אהרן

ברמת גן ימשיך בתפקידו ראש העיר כרמל שאמה הכהן. ש"ס היתה 2 עם דוד מנחם וזוהר ישרים. דוד מנחם הביא 1, זוהר ישרים הלך עם הציונות הדתית ודגל והכניס 1. נציג דגל לא נכנס.

בקריית ארבע ישראל ברמסון מוביל עם 40.7% , מלאכי לוינגר עם 37.6%. הפער בין השניים – 60 קולות בלבד.

בחריש יהיה סיבוב שני בין המועמדים קשת ופרג'י. שס עלתה מ1 ל3, דגל 1

בנתיבות ניצח יחיאל זוהר. שסג עם הרב אברג'ל היתה 5, כיום שסג לבד הביאה 5 ואברג'ל מחק את הרשימה של יחיאל זוהר והביא 7.

במעלה אדומים ניצח גיא יפרח

בערד ניצח יאיר מעיין. ניסן בן חמו מיש עתיד הודח. במועצה: 6 מנדטים לגור, 2 לציונות הדתית.

בהר חברון ניצח אלירם אזולאי

תוצאות סופיות בחדרה, לפי מנדטים: מחוברים 6, זהות יהודית 4, העיר של כולנו 3, שס 3, חדרה ביתנו 2, הליכוד 1, למען אולגה 1, חדרה מנצחת 1. ראשות העיר: ניר בן חיים 46.73%, יניב דרי 35.55%, טל אליהו 17.72%.

בראש העין ניצח רז שגיא ברוב של 45%. ראש העיר היוצא שלום בן משה לא התמודד שוב. הפעיל החברתי איתי ונה זכה להישג גדול במועצה. שס עלתה מ2 ל3. דגל נמחקה מ1 ל0.

באופקים ניצח ראש העיר המכהן איציק דנינו ברוב של יותר מ-70% וימשיך לכהונה נוספת. שס עלתה מ3 ל4. דגל היתה ונשארה 3.

באשקלון נבחר לכהונה נוספת ראש העיר תומר גלאם. שס עלתה מ2 ל3

באריאל יתקיים סיבוב שני בין ח"כ לשעבר אורן חזן ליאיר שטבון.

בכפר סבא קרב צמוד בין רפי סער עם 46.8% והדר לביא עם 45.3%.

במגדל העמק ניצח יקי בן חיים עם קרוב ל-70%, אחרי שראש העיר המכהן אלי ברדה לא התמודד הפעם.

בבית שאן נעם ג'ומעה יחליף את ראש העיר המכהן ז'קי לוי.

בנוף הגליל ימשיך לכהונה נוספת ראש העיר המכהן רונן פלוט, המועמד היחיד לתפקיד, שזכה לתמיכה עצומה של 98.5% מהקולות.

בנס ציונה הולכים לסיבוב שני. ראש העיר המכהן שמואל בוקסר עם 39.1% ותומר תדהר עם 29.4%.

(הנתונים בכפוף לספירת המעטפות הכפולות)

//עוד כתבות

כתיבת תגובה