אלעד

מלכיאלי זועם: "דגל התורה הפרו את הוראת גדולי ישראל זצ"ל"

I have 94views
בראיון ל'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן, תקף בחריפות רבה שר הדתות מלכיאלי את חתימות ההסכמים בין דגל התורה לאגודת ישראל: "זה חמור מאוד ולא חינוכי. זה בעצם הפרה בוטה של מה שגדולי ישראל זצ"ל ושליט"א הורו"
השר מלכיאלי. צילום: פלאש 90

הזעם הספרדי, אחרי חתימת ההסכמים בין דגל התורה לשלומי אמונים בבית שמש ואגודת ישראל באלעד, מגיע הערב (חמישי) לשיאים חדשים. בראיון לאבי מימרן ב'מהדורה המרכזית', תקף שר הדתות מיכאל מלכיאלי, בחריפות רבה, את ההסכמים שנחתמו לפני יומיים. השר מ'ש"ס' טען שמדובר במהלך שמנוגד לדעת גדולי ישראל זצ"ל וגדולי ישראל כיום.

"מה שעשו אתמול ב'דגל התורה', להפר הסכם ברגל גסה – זה חמור מאוד ולא חינוכי. זה בעצם הפרה בוטה של מה שגדולי ישראל זצ"ל ושליט"א הורו לחבר הכנסת אורי מקלב לעשות ולחתום. נראה את 'דגל התורה' עולים לשידור אצלך ומעיזים לדבר איך הם הפרו הסכמים. יש כעס גדול בציבור שלהם, יהיו לזה השלכות", תקף מלכיאלי בזעם.

עוד אמר שר הדתות מלכיאלי בראיון, כי "אוריאל בוסו כבר לא מועמד רק של תנועת ש"ס בבני ברק, הוא מועמד שמייצג את כלל התושבים. האהדה שיש לו חוצה מגזרים וקהילות, תסתכל את תמיכת החצרות והקהילות שהוא מקבל. כל יום ויום מצטרפים אליו עוד קהילות. סיפור הריצה של בוסו בבני ברק נהפך לאירוע גדול מאוד".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. קובי

    מי הוא שיגיד על מרן ר' דב לנדו מה חינוכי ומה לא והאם זה הפרת הסכם או לא?
    סך הכל פה גדול של דרעי

כתיבת תגובה