בני ברק

‏זייברט עקץ את ראש העיר היוצא, והתעלם מהמועמד נגדו על רה"ע • צפו

I have 786views
חלק מרכזי בנאומו של חנוך זייברט אמש, בפתיחת מטה הבחירות של אגודת ישראל, עסק במאמצים לאיכלוס שכונת איילת השחר בצפון בני ברק • זייברט עקץ קלות את אברהם רובינשטיין, והתעלם לחלוטין מאוריאל בוסו
חנוך זייברט אמש בכנס הבחירות בבני ברק. באדיבות המצלם

עקיצה לראש העיר היוצא, והתעלמות מוחלטת מהמועמד הנגדי לראשות העיר – כך חידש אמש (מוצאי שבת) חנוך זייברט את הקמפיין שלו לקדנציה חוזרת כראש העיר בני ברק. זייברט, מועמד יהדות התורה, לא התייחס בנאומו לאוריאל בוסו, שר הבריאות שנכון להבוקר עדיין מועמד רשמי מטעם ש"ס לראשות עיריית בני ברק.

"כל אחד, אני עושה את זה תמיד אבל כל אחד יכול לפנות אלי מתי שהוא רוצה. חבריי יודעים שהדלת שלי פתוחה תמיד בפניהם, אני אמור לשרת אתכם ואת זה אני אמור לעשות", פתח זייברט את נאומו בכנס הבחירות בהשתתפות עשרות פעילים וחברי הרשימה למועצת העיר – בהבטחה להיות נגיש לציבור במהלך הקדנציה הקרובה במידה וינצח במירוץ לראשות העיר.

"או דרככם, או דרכי הנציגים, אין אצלי את החשבונות האלו", המשיך זייברט. "אנחנו עובדים כולם ביחד במטרה אחת – לדאוג לאזרח הפשוט, לדאוג לקהילה, לדאוג למראה של העיר ולדאוג לעיר כולה. בידינו הדבר". כאמור, זייברט בחר להתעלם בנאומו מבוסו שמתמודד נגדו, אבל כן עקץ קלות את ראש העיר היוצא אברהם רובינשטיין, על מה שמטה זייברט רואה כהזנחה של השכונה החדשה בצפון העיר, "איילת השחר".

אני באמת חושב שמגיע תודות לאברהם רובינשטיין שגמר את הגשר (להסדרת הטלטול בשבת) אבל לא יוכלו להגיע לשכונה.. איך יגיעו לשם? הרי השכונה נמצאת מאחורי פסי הרכבת, אם לא יהיה כיסוי של הרכבת – אדם שצריך ללכת יצטרך לעשות סיבוב ענק, ובכלל לא יהיה שייך להגיע לשכונה שם מבלי שייפתרו הבעיות שם. לכן, רבותיי, אנחנו צריכים לראות את טובת הציבור שמגיע לגור שם", עקץ זייברט.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה