בני ברק

הנהגת הליכוד אישרה לוידר לרוץ לראשות העיר; בוסו ייפגע? | פרסום ראשון

I have 89views
בני ברק: הנהלת הליכוד אישרה ליעקב וידר לרוץ לראשות העיר, אחרי שבעבר האישור לא ניתן • את ההחלטה הסופית וידר יקבל בימים הקרובים, במידה וירוץ תהיה זאת מכה לאוריאל בוסו שקיווה לקבל את קולות הליכוד בעיר
וידר. צילום: יעקב וידר


מכתב האישור שקיבל וידר מהנהגת הליכוד

ל'מקומי קול חי' נודע הצהריים (רביעי) בפרסום ראשון, כי הנהלת מפלגת הליכוד הארצית אישרה ליעקב וידר, חבר מועצת העיר בני ברק מטעם הליכוד, להתמודד לראשות העיר. עד כה האישור המיוחל לא התקבל בשל מאבקי כוחות של וידר מול מועמד נגדי, כעת כאמור האישור התקבל. וידר עצמו עדיין לא החליט האם אכן ירוץ לראשות העיר בני ברק, אך במידה וירוץ המועמדות שלו צפויה לפגוע באוריאל בוסו, מועמד ש"ס לראשות העיר.

אחרי שקיבל רשימת את האישור לרוץ לראשות העיר בני ברק, וידר יקבל את ההחלטה בימים הקרובים. לוידר אין סיכויים כמובן לזכות במירוץ לראשות העיר, אך במידה ויחליט לרוץ – המועמדות שלו צפויה לתת מכה לסיכוייו של חבר הכנסת אוריאל בוסו, מועמד ש"ס לראשות העיר בני ברק. הסיבה לכך היא כי בוסו וש"ס קיוו לזכות בקולות תומכיו של וידר, שכיום שווים כמנדט וחצי במועצת העיר בני ברק.

"אנו שמחים להודיעך כי ועדת ההיגוי העליונה של הליכוד החליטה, לתמוך במועמדותך לראשות העיר בני ברק, בבחירות לרשויות המקומיות, שיתקיימו ביום 31 באוקטובר 2023. ועדת ההיגוי העליונה ומטה הבחירות הארצי של הליכוד, מאחלים לכם הצלחה, עומדים לרשותכם וישמחו לסייע לכם בכל עניין במהלך מערכת הבחירות", כתב צביקה ברוט, יו"ר ועדת הבחירות של הליכוד וראש עיריית בת ים, לוידר.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה