גבעת זאב

היועמ"ש החיצוני שינסה לכבוש את ראשות הגבעה • צפו

I have 515views
חגי חיות, שכיהן כיועץ משפטי חיצוני של המועצה המקומית גבעת זאב, מתמודד כעת לראשות המועצה • אמש השיק את הקמפיין: "החלטתי לשים בצד את כל עסקי וכל עיסוקי כדי להציל את הגבעה, אין לגבעה מאה ימי חסד. אדאג לכל המגזרים השונים"
השקת הקמפיין, אמש. צילום: ישי ירושלמי

החלו הקמפיינים בבחירות למועצה המקומית: אמש (רביעי) קיים עורך הדין חגי חיות, אחד המועמדים לראשות מועצת גבעת זאב, את אירוע השקת הקמפיין. באירוע, שכלל קביעת מזוזות במטה הקמפיין, לקחו חלק פעילים ותומכים מגבעת זאב – כאשר לדברי חיות הוא יהיה "ראש המועצה של כולם".

בנאומו, שיתף עו"ד חיות בעשייתו למען התושבים, חזונו לפיתוח גבעת זאב במגוון תחומים כמו תשתיות, תחבורה, מערכת החינוך, תעסוקה, בנייה לכולם. בנאומו הדגיש עו"ד חיות כי כאמור הוא יהיה ראש המועצה של כולם: "לגבעת זאב אין מאה ימי חסד וכבר מהיום הראשון בתפקידי כראש המועצה אדאג לכל תושב ותושב. לכל המגזרים השונים. מתוך אחדות ואחריות. שנה טובה ומוצלחת לגבעת זאב".

במקביל, בסרטון קמפיין שהוציא אמר חיות כי "כיועץ משפטי חיצוני של גבעת זאב בשנים האחרונות, ליוויתי מקרוב תהליכים חשובים למען התושבים. נחשפתי מקרוב לאתגרים, למצוקות העולות מהשטח, תוך היכרות רחבה עם התחום המוניציפלי והמערכת המקומית. החלטתי לשים בצד את כל עסקי וכל עיסוקי, לתת את כל כולי כדי להציל את הגבעה שלנו. בקרוב אציג את הרשימה למועצה – שתהיה מגוונת".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 4 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  איש מצוין
  איש עבודה ונעים הליכות

 2. תושב גבעת זאב

  הוא כבר הוכיח את יכולותיו בתחומים רבים, איש שקול וחושב

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הוא דוד של ידידיה חיות מאסון מירון

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  נוכל

כתיבת תגובה