גבעת זאב

‏לילה מוצלח לחגי חיות: ש"ס, שלומי אמונים והליכוד הודיעו על תמיכה • צפו

I have 420views
עו"ד חגי חיות, שמתמודד לראשות מועצת גבעת זאב, קיבל הלילה בזה אחר זה את תמיכת מפלגות ש"ס, שלומי אמונים והליכוד - זאת אחרי שדגל התורה החליטה לתמוך במועמד שנגדו • מטה חיות: "התמיכות הללו הכריעו למעשה סופית את הבחירות בגבעה"
כנס ש"ס אמש בגבעת זאב, למען חגי חיות. צילום: דוברות

אמש (שני) בלילה אחד, הודיעו בזה אחר זה שלושת המפלגות הגדולות בגבעת זאב, כי החליטו לתמוך בעורך הדין חגי חיות כמועמד שלהם לראשות המועצה. מדובר במפלגות ש"ס, שלומי אמונים יחד עם חסידות בעלזא, והליכוד. בש"ס אף קיימו כנס מיוחד לכבוד חיות, בהשתתפות שרי המפלגה והח"כים מטעמה.

בליכוד הודיעו שההחלטה לתמוך בחיות נובעת מאחר והוא "יוביל את חיזוק הביטחון האישי בגבעה". יו"ר הליכוד בגבעת זאב, נחשון זדה, נפגש אמש עם חיות כדי לסכם את פרטי ההסכם. זדה אמר כי "אין כמו האחדות כדי להצליח בעשייה ציבורית משגשגת, קל וחומר בימים שכאלו, ואני מאחל לחגי בהצלחה וקורא לאלפי תושבי גבעת זאב להצביע עבורו לראשות המועצה בבחירות הקרובות".

בנוסף, השר מאיר פרוש וחבר הכנסת ישראל אייכלר חתמו אמש על תמיכתם בחיות. חיות הודה להם וציין: "הידיעה שגדולי ישראל הביעו את תמיכתם במועמדותי מטילה על כתפיי כפל כפליים של אחריות ציבורית ומחויבות. אני נושא תפילה לבורא עולם שאזכה לעמוד בציפיות, לקדש שם שמים ולהוביל את גבעת זאב לשגשוג ולצמיחה".

בכנס פעילי ש"ס שנערך אמש ובו הודיעו רשמית על התמיכה בחיות, "לאור הוראת מועצת חכמי התורה", השתתפו שר הדתות מיכאל מלכיאלי, שר החינוך חיים ביטון, סגן יו"ר הכנסת ח"כ ארז מלול, ח"כ אברהם בצלאל, וחיות עצמו. יו"ר סיעת ש"ס בגבעת זאב, ישראל ריבוך, מסר כי "גבעת זאב תוביל עם ש"ס חזקה".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. דוד

    חיות הוא מטעם ש"ס??

כתיבת תגובה