בית שמש

הוכרז רשמית: שמואל גרינברג – מועמד דגל התורה לראשות העיר בית שמש

I have 57views
דגל התורה הכריזה על מועמדותו של שמוליק גרינברג לראשות העיר בית שמש • המטרה: לזכות בתמיכת החסידים והליכוד • בדגל התורה החליטו למעשה שלא לחכות ל"דיל" עם ש"ס ולהכריז רשמית על מועמדם לראשות העיר בית שמש
באדיבות המצלם

בחירות לרשויות המקומיות: דגל התורה הכריזה הבוקר (שלישי) על שמואל גרינברג כמועמד מטעמה לראשות העיר בית שמש בבחירות הקרובות. גרינברג הוא איש ניהול שמנהל כיום את אגף חינוך חרדי בעיריית ירושלים ולפני כן כיהן כסגן ראש העיר בית שמש.

ההכרזה הבוקר ב"יתד נאמן" מגיעה לאחר ההכרעה של מרן רה"י הגר"ד לנדו על תמיכת דגל בישראל פרוש לראשות העיר אלעד. בשל כך, בדגל התורה החליטו שלא לחכות ל"דיל" עם ש"ס ולהכריז רשמית על מועמדם לראשות העיר בית שמש.

ההערכה היא כי גרינברג צפוי לזכות גם בתמיכת הליכוד ולהביא מצביעים מקרב תושבי האזורים הלא דתיים בעיר וגם בתמיכת המגזר החסידי וכך לנצח את הבחירות.

"ההחלטה התקבלה בראיה רחבה להשפעתה המכרעת והאסטרטגית של הקדנציה הקרובה לצביונה הרוחני ועתידה ההתפתחותי של העיר המתעתדת בס"ד להפוך לאחת מהגדולות והמשפיעות בארץ", נכתב ביתד נאמן. "מרנן ורבנן גדו"י שליט"א הביעו תקוותם כי מועמדות הרב גרינברג תלכד את כלל הציבור החרדי למען ניצחונה של היהדות החרדית בעיר".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה