ירושלים

'דגל' ממשיכה לגייס קולות ספרדים, ולא רק מהמרביצי • צפו

I have 3373views
ראש ישיבת "כסא רחמים", הגאון רבי מאיר מאזוז הביע תמיכה ברשימת "דגל התורה" בירושלים • בירך את יו"ר הסיעה אליעזר ראוכברגר, כי "מצווה לתמוך בדגל בירושלים. מצווה גדולה, מי שיתמוך בהם יקבל עשר פעמים בשמים את השכר שלו"
באדיבות המצלם

אחת הקהילות היותר מסקרנות במערכת הבחירות הנוכחית, היא קהילת "כיסא רחמים" בנשיאותו של ראש הישיבה מרן הגאון הרב מאיר מאזוז. בבני ברק היא תומכת בסיעת ש"ס למועצת העיר ולמועמדה אוריאל בוסו, ובאלעד לישראל פרוש לראשות העיר. הבוקר (ראשון) הגר"מ מאזוז מפתיע ומודיע על תמיכה בדגל התורה למועצת העיר ירושלים.

פרשננו הפוליטי איתי גדסי מדווח שלמעשה, בדגל התורה עובדים לגייס במערכת הבחירות המוניציפליות הנוכחית כמה שיותר קולות ספרדים. הניסיונות של דגל לגייס קולות ספרדים לא מסתכמות רק בקולות קהילת 'המרביצי', אלא גם מקהילתו של הגר"מ מאזוז – תמיכה שהתקבלה כאמור בעיר ירושלים.

בעקבות כך הגיע יושב ראש סיעת דגל התורה בירושלים, אליעזר ראוכברגר, למעונו של ראש ישיבת "כיסא רחמים" בבני ברק, שם הודיע לו הרב על החלטתו לתמוך ברשימה הליטאית למועצת העיר הגדולה בישראל, בבחירות שיתקיימו עוד תשעה ימים בלבד.

ראוכברגר קיבל את תמיכת וברכת הרב מאזוז, שאמר בין היתר כי זאת "מצווה לתמוך בדגל בירושלים. מצווה לתמוך בהם, מצווה גדולה, מי שיתמוך בהם יקבל עשר פעמים בשמים את השכר שלו". בדגל התורה נחושים לשמר את ההישג מהבחירות הקודמות, של שישה מנדטים במועצה, ואף לנסות לגדול ל-7.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה