צפת

קקון חושף: מתי הוחלט להריץ מועמד נגד אוחנה?

I have 429views
המועמד לרה"ע צפת, יוסי קקון לקאהן וחכם במהדורת הבוקר 'קול חי': "מבחינה מספרית אנחנו ננצח אבל זה תלוי בעבודה קשה של הקהילות שהביאו אותי לפה, לא הייתי מועמד לפני כן. כבר לפני חצי שנה היה ברור שבצפת לא עושים עסקאות ארציות אלא דואגים לטובת העיר"
קקון בסגירת הסכמים עם קהילות בצפת. באדיבות המצלם

יוסי קקון, מועמד לראשות עיריית צפת, שוחח הבוקר עם בצלאל קאהן ודוד חכם ב'מהדורת הבוקר' וסיפר: "לפני כשנה בערך הבינו שאי אפשר להמשיך במצב הקיים. לא מצאו מועמד מתאים בעיר ונקראתי לדגל. גרתי בעיר הרבה שנים".

לדבריו: "מבחינה מספרית אנחנו נגיע לניצחון אבל זה תלוי בעבודה הקשה של הקהילות. הם הביאו אותי לפה, לא הייתי מועמד קודם לכן. אני מועמד רק בגלל התמיכה. כבר לפני חצי שנה היה ברור שבצפת לא עושים שום עסקאות ארציות אלא דואגים לטובת העיר. העירייה לא מתפקדת ולא מתקדמת בשום תחום. כבר חמש שנים לא נבנה שום כיתת לימוד חדשה, אגף הרווחה לא מתפקד, הגירעון התקציבי הוא 50 אחוז מהתקציב. חייבים פה שינוי".

קקון סיפר: "האזעקה תפסה אותי בסופר, רצתי לקחת את הילדים ממוסדות החינוך כי אין שם מיגון. המשימה הראשונה שלנו היא להחזיר את העירייה לתפקוד רגיל ולתת את כל השירותים לתושב".

האזינו

//עוד כתבות

כתיבת תגובה