ירושלים

‏"נכניס 2 מנדטים": ההתחייבות שקיבלה 'נעם' מליאון, וההתייחסות של מעוז

I have 810views
יו"ר נעם, ח"כ אבי מעוז התייחס בראיון לאבי מימרן במהדורה המרכזית ב'קול חי', על הבחירות המקומיות: "אנחנו מתמודדים ברשימה עצמאית בירושלים ואני מקווה שנוכל להכניס לפחות שני מנדטים" • זאת ההתחייבות המשמעותית שקיבלה המפלגה מראש העיר משה ליאון
אבי מעוז, ברקע בניין עיריית ירושלים. צילום: פלאש 90

לראשונה במערכות הבחירות המוניציפליות, מפלגת 'נעם' מריצה רשימה למועצת העיר ירושלים. הרשימה החדשה הוקמה במטרה לגרוף את קולות הציונות הדתית בירושלים, והערב (ראשון) אף התייחס לכך יושב ראש המפלגה, חבר הכנסת אבי מעוז בראיון לאבי מימרן במהדורה המרכזית ב'קול חי'.

בראיון לאבי מימרן, בין שלל הכותרות, התייחס מעוז גם לבחירות המקומיות וציין כי "אנחנו מתמודדים ברשימה עצמאית בירושלים, ואני מקווה שנוכל להכניס לפחות שני מנדטים". ל'מקומי קול חי' נודע כי במידה ו'נעם' תכניס למועצה את שני המנדטים – היא תקבל את סגנות ראשות העיר הגדולה בישראל, כך על פי התחייבות שקיבלה מראש העיר המכהן, משה ליאון.

ההתחייבות מליאון הופכת את ההצבעה ל'נעם' בירושלים, לכזאת שהיא אטרקטיבית בהרבה לאנשי הציונות הדתית – על אף שכיום ישנם בירושלים את אריה קינג שמשוייך לשר איתמר בן גביר, וחגית משה שמשוייכת לשר בצלאל סמוטריץ'. ב'נעם' הציבו בראשות הרשימה החדשה את עו"ד אלדד רבינוביץ' שמתגורר בכפר התימנים במזרח העיר, ופעיל מרכזי בקידום ההתיישבות ברובע המוסלמי ובמזרח ירושלים.

במקום השני מוצבת ליאורה אלון שמתגוררת בשכונת חומת שמואל, אם לשמונה ועוסקת בניהול פרויקטים ומתמחה בתחום החינוך והנוער. מעוז אמר עם הגשת הרשימה, כי "האתגרים שלנו בעיר הם רחבים וגדולים מאוד ונדרשת מקצועיות וכשרון ביצועי יחד עם אמונה עמוקה בצדקת הדרך כדי להצליח בהם. בעז"ה מאמין ומקווה שאכן נזכה באמון הציבור ונהיה חלק מההנהגה של עיר הבירה של מדינת ישראל".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה