חריש

מקלב בחריש: "הצלחת 'דגל' תקבע את הצביון" • צפו

I have 621views
דגל התורה מתמודדת לראשונה למועצת העיר חריש, ברקע מאבקים בשנה האחרונה סביב הצביון בפהרסיה הציבורית כאשר חילולי השבת רח"ל רק הולכים וגוברים • מקלב הבהיר בכנס פעילים: "אם ננצח - נמנע את חילולי השבת"

תכונה רבה אמש (שלישי) בעיר חריש עם ביקורו של סגן השר אורי מקלב במטה מפלגת 'אחדות ומסורת' המתמודדת בבחירות הקרובות בעיר תחת האותיות 'דגל'. ראשי המטות הציגו בפני מקלב את הפעילות והתגייסות האדירה לקראת המערכה בשבוע הבא כאשר מקלב מדגיש בפניהם את חשיבות ההצבעה וגיוס המביעים עבור הרשימה.

בכינוס עם פעילים מכלל הקהילות בעיר דיבר מקלב על חשיבות המערכה הגורלית על עתיד הצביון התורני בחריש. עיר שבה לראשונה מפלגת 'דגל התורה' מתמודדת בבחירות המקומיות. כשהוא מחדד את הצורך הגדול בהצלחת הרשימה המתמודדת זה לראשונה בעיר, סגן השר ציין את ההשקעה של 'דגל התורה' בעיר, ע"י סיוע רציף במוסדות, בתחבורה ובכלל הנושאים הנוגעים לכל אחד ואחד.

עוד הוסיף ושיבח מקלב את פועלו של נציג 'דגל התורה' בחריש דוד פינקל, אשר עושה "ימים כלילות עבור תושבי חריש מתוך שליחות אמיתית למען כלל הקהילות מכל העדות והחוגים". הפעילים בכינוס הביעו בפני מקלב את שביעות רצונם מפועלו בעניין התחבורה בעיר ובמלחמה על קדושת השבת. כמו"כ העלו בפני מקלב את צרכי העיר והקהילות הק'. מקלב התחייב להמשיך ולסייע בכל הדברים הנצרכים.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה