צפת

אחדות: כלל המפלגות החרדיות תומכות ביוסי קקון לרה"ע • צפו

I have 345views
כלל המפלגות החרדיות מודיעות על תמיכה ביוסי קקון לראשות העיר צפת, כולל קהילת חב"ד שכבר הספיקה לחתום על תמיכה בראש העיר המכהן, שוקי אוחנה • ההסבר של חב"ד: "ראית הצורך של קהילת חב"ד ומוסדותיה וראית הצורך של העיר כולה על כל גווניה"
כלל ראשי המפלגות החרדיות הצטלמו עם יוסי קקון, במפגן תמיכה. באדיבות המצלם

אחדות בצפת: כלל המפלגות החרדיות מודיעות הלילה (רביעי) על תמיכה במועמד ש"ס לראשות העיר, יוסי קקון. התמיכה מגיעה ממפלגות דגל התורה ואגודת ישראל – ובצורה מפתיעה גם מקהילת חב"ד שנחשבת למשמעותית במיוחד בצפת. ההפתעה בהחלטת התמיכה של חב"ד בקקון מגיעה מאחר וחב"ד חתמה על תמיכה בראש העיר המכהן, שוקי אוחנה. ראשי המפלגות החרדיות בצפת אף הצטלמו ביחד עם קקון.

מוועד מנהלי חב"ד בצפת נמסר הערב על ההחלטה שהם "תומכים ביוסי קקון לראשות העיר". "לאחר מחשבה רבה ומתוך ראית הצורך של קהילת חב"ד ומוסדותיה וראית הצורך של העיר כולה על כל גווניה, החלטנו גם אנו לתמוך במועמדותו של יוסי קקון לראשות העיר", כך נכתב במכתב מיוחד ששלח ועד המנהלים של מוסדות חב"ד בצפת לקראת הבחירות המוניציפליות שייערכו בעוד כחודש.

ההחלטה של ועד המנהלים, מגיעה לאחר שבועות ארוכים של דיונים ערים בשיח הציבורי בצפת אודות תמיכת חב"ד באחד המתמודדים לראשות העיר. בהודעתם מתייחסים ועד מנהלי המוסדות לאחדות הנדירה שנרשמה בין כל הסיעות הגדולות במועצת העיר, שהתגבשו לתמיכה משותפת במועמדותו של יוסי קקון לראשות העיר.

במקביל לתמיכה במועמדותו של קקון לראשות העיר, מודים ועד המנהלים לנציגי הסיעה הרב שניאור ליפסקר והרב יורם מעודה, על פעילותם בחמש השנים האחרונות וקוראים לכלל אנ"ש "לפעול כאיש אחד ובלב אחד למען המטרה החשובה של פיתוח קהילת חב"ד על מוסדותיה וצרכי התושבים".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה