ביתר עילית

הקרב מתרחב: ש"ס מריצה מועמדים לראשות העיר ביתר ומועצת רכסים

I have 529views
הקרב בין המפלגות החרדיות מתרחב, ש"ס החליטה הלילה על הרצת מועמד לראשות העיר ביתר עילית, חננאל שם טוב, ולראשות המועצה המקומית רכסים, מוטי ויזגן • ברכסים מדובר יהיה בהפרת הסכם מול דגל התורה, שמריצה את יצחק רייך
ישיבת סיעת ש"ס. צילום: פלאש 90

ףהקרב בין המפלגות – מתרחב: אחרי שהחליטו להריץ מועמדים לראשות הערים בני ברק, אלעד, בית שמש, אשדוד וצפת, הלילה (רביעי) מודיעים בש"ס כי החליטו להריץ מועמדים לעוד שני רשויות נוספות. מדובר בביתר עילית וברכסים. בביתר עילית יהיה זה חננאל שם טוב שינסה לכבוש את ראשות העיר, שם יהדות התורה נהנית מרוב, ובמועצה המקומית רכסים יהיה זה מוטי ויזגן שיחליף את דן כהן, ראש המועצה כיום.

בהודעת ש"ס על ביתר, נמסר כי "הרב חננאל שם טוב יתמודד מטעם ש״ס לראשות העיר ביתר עילית. המהלך יצא לדרך בברכת מועצת חכמי התורה, זאת לאחר שסגן ראש העיר ויושב ראש ש"ס בעיר יהודה עוביידי ביקש מיו"ר התנועה הרב אריה דרעי שלא להתמודד לראשות העיר ולהמשיך לפעול כסגן וחבר במועצת העיר".

"הרב דרעי קיבל את בקשתו של עוביידי, ברך אותו על הוויתור ועל הפעילות העניפה שהוא עושה ויעשה למען הציבור ואמר: הגיע הזמן לחלוקה שוויונית בהנהגת העיר ביתר עילית, בה הציבור הספרדי מונה כ-30 אחוז מתושבי העיר. ראשות העיר מגיעה לנו בדיוק כפי שהיה עד כה לדגל התורה ואגודת ישראל מאז הוכרזה ביתר כעיר", נמסר בנוסף בהודעת ש"ס על ביתר.

במקביל כאמור הוחלט להריץ לראשות המועצה המקומית רכסים את מוטי ויזגן, מה שמהווה הפרה של ההסכם בין ש"ס לדגל התורה כאשר ש"ס הייתה צריכה לתמוך הפעם במועמד דגל, יצחק רייך, שיתמודד לראשות רכסים. ויזגן, מועמד ש"ס, מדיח למעשה את דן כהן, ראש המועצה המקומית כיום שמכהן מטעם ש"ס. על מועמדותו של ויזגן עדיין לא יצאה הודעה רשמית מטעם ש"ס.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 6 תגובות

 1. תמר

  חבל שבעשרת ימי תשובה גורמים לריב ומדון.

 2. חדרתי

  תחליפו את הביתונים

 3. חדרתי

  בחדרה

 4. תושב מרוצה

  דן כהן הוא ראש מועצה מיוחד במינו, איש אמת, מלא באמונה ותורה אמיתית, פיתח את העיר ודאג לה בצורה יוצאת מן הכלל, תסתכלו על רכסים לפני 15 שנה , ותסתכלו היום, כמה בניינים חדשים, גינות מאלפות, מקיות חדשות ומטופחות, עיר נקייה, מסודרת למופת, ראש המועצה דן כהן הנהיג אותה ברמה הכי גבוהה שראיתי מיימי.
  אני נהנה כך כל להיות תושב של עיר מיוחדת כזה.
  אתם יודעים שלפני שהבחורים חוזרים לישיבות הוא סידר להם אוטובסים עד לישיבה ודאג להביא לכל אחד שתיה ומאפה להתחלה טובה.
  זה ראש מועצה למופת!
  הוא דואג מאד לאזרח ה'קטן' תסתכלו סביבכם ותיווכחו..
  חבל שהוא לא יעלה.
  אבידה לעיר, אבידה לתושבים, אבידה לש"ס.

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  כספרדי, בוחר רק ברייך
  תמיד היה זמין ונתן מענה

  בסוף הביאו מועמד בלי טיפת נסיון לא בטוח שהוא יודע מה הכתובת של המועצה.
  העיקר שכר סקודה סופרב ומרגיש כבר ראש המועצה

 6. יוסף

  ברור שמוטי ויזגן ראש העיר הבא של רכסים

כתיבת תגובה