ביתר עילית

סיסמה באידיש: אחרי ההסכם עם זלץ – רובינשטיין פותח בקמפיין

I have 453views
מאיר רובינשטיין החל בקמפיין לקדנציה נוספת כראש העיר ביתר עילית, אחרי שחתם כזכור עם דגל התורה על הסכם תמיכה • במפלגתו בחרו סיסמה באידיש: "ממשיכים עם כל הברע׳ן!", רובינשטיין יקרא לאחדות בקרב כלל המועמדים לראשות העיר
פתיחת הקמפיין של רובינשטיין. באדיבות המצלם

"ממשיכים עם כל הברע׳ן!", כך פותחת הסיעה החסידית בביתר עילית את קמפיין הבחירות שלה. במפלגה אומרים על הסיסמה בשפת האידיש כי "הקמפיין יבליט את העשייה החסידית האדירה בחמש השנים האחרונות, כאשר המותג ׳מיט א ברען׳, שהפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהעשייה החסידית בעיר, ילווה את הקמפיין כולו". מי שעומד בראש הרשימה הוא מאיר רובינשטיין, שמתמודד לקדנציה נוספת כשהוא צפוי לנצח.

בכנס בחירות אמר רובינשטיין כי "בחמש השנים האחרונות ראינו כאן מהפכה של ממש בכל תחומי החיים של הקהילות בעיר. אם זה בחינוך, בתרבות, בפניות הציבור, במקוואות, ועוד ועוד. אין תחום אחד שניתן לשים עליו את האצבע ולא לראות את פועלה המבורך של הסיעה החסידית. אם אנו רוצים להמשיך ולהצעיד את הקהילות מעלה מעלה, אנו חייבים את תמיכת הציבור ואנו חייבים להגדיל את מספר המקומות של הסיעה החסידית במועצת העיר".

"אני חייב לציין, שבמהלך הקדנציה הגיעו אלינו נציגים מערים נוספות ברחבי הארץ, ללמוד איך הקמנו פה את מפעלי החינוך של ׳מצפן׳, שפועל תחת מסגרת ׳מיט א ברען׳, במטרה ללמוד ולהעתיק את המודל הזה לערים נוספות בשל ההצלחה הגדולה, בס״ד", הוסיף רובינשטיין. "האחדות היא עיקר ששמו לנו רבותינו בכל השנים, לשמור על השיח ההגון בפרט בימי בחירות, ולהימנע מכל מחלוקת ופילוג".

ערב הגשת הרשימות, הכריז רה"ע על חתימת ההסכם עם סגנו, יו"ר 'דגל התורה' בעיר דודי זלץ. במסגרת ההסכם, 'דגל התורה' תומכת במועמדתו של רובינשטיין לראשות העיר, ובכך הביא רובינשטיין לתמיכה של למעלה משבעים וחמישה אחוזים מתושבי העיר, כאשר גם קהילות ספרדיות רבות תומכות במועמדותו. בימים הקרובים רובינשטיין יפרסם מכתב בו הוא מפציר במתמודדים כולם "לשמור על שיח נאות ומכבד בבחירות, לא לפילוגים ולא לקיטובים, אשר גם בתקופת בחירות רגילה אינם מועילים ומפלגים את הציבור, ועל אחת כמה וכמה בעת הזו, כאשר כל עם ישראל עומד יחדיו, איתן, אל מול הסכנות המתרחשות עלינו – על כולנו לשמור על מערכת בחירות הגונה, בעלת שיח חיובי ומכבד".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה