ירושלים

כתבה 1 ההסעות החינוך המיוחד

I have 45views
בשל אי הסכמה של משרד החינוך לממן את ההסעות לילדי החינוך המיוחד לפני ה-1 בספטמבר, הודיע ראש העיר גרינברג כי העירייה תממן את הימים הנותרים

בהתאם להחלטת שר הפנים, גדעון סער, מינה היום מנכ"ל משרד הפנים, ד"ר שוקי אמרני, ועדת חקירה לבחינת איחוד עיריית בת ים עם עיריית תל-אביב. בראש הוועדה יעמוד עו"ד בני וקנין שכיהן כ-12 שנים כראש עיריית אשקלון ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. וקנין שהינו כלכלן ומשפטן בהשכלתו כיהן גם כיו"ר דירקטוריון חב' פלאפון וכיו"ר נת"ע-הרכבת הקלה לגוש דן. כמו כן, חברים בוועדה מנהל המינהל לשלטון מקומי, מר מרדכי כהן; הממונה על מחוז תל אביב, גב' גילה אורון; סגן מנהלת מינהל התכנון, אדר' דורון דרוקמן וגב' רות שוורץ-חנוך, שהינה מתכננת ערים ומכהנת כיו"ר הוועדה המרחבית "הראל".

ועדת החקירה תגבש את המלצותיה לגבי איחוד הערים תל-אביב ובת-ים או לחלופין תמליץ על חלוקת הכנסות בין הערים ת"א-יפו, חולון וראשון לציון לעיר בת-ים וזאת לאחר בדיקה מקיפה ושמיעת הגורמים הנוגעים בדבר. המלצות הוועדה יוגשו לשר הפנים, לשם קבלת החלטה בנושא. בהתאם להחלטת שר הפנים, גדעון סער, מינה היום מנכ"ל משרד הפנים, ד"ר שוקי אמרני, ועדת חקירה לבחינת איחוד עיריית בת ים עם עיריית תל-אביב.

 

בראש הוועדה יעמוד עו"ד בני וקנין שכיהן כ-12 שנים כראש עיריית אשקלון ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ולבניה. וקנין שהינו כלכלן ומשפטן בהשכלתו כיהן גם כיו"ר דירקטוריון חב' פלאפון וכיו"ר נת"ע-הרכבת הקלה לגוש דן. כמו כן, חברים בוועדה מנהל המינהל לשלטון מקומי, מר מרדכי כהן; הממונה על מחוז תל אביב, גב' גילה אורון; סגן מנהלת מינהל התכנון, אדר' דורון דרוקמן וגב' רות שוורץ-חנוך, שהינה מתכננת ערים ומכהנת כיו"ר הוועדה המרחבית "הראל".

ועדת החקירה תגבש את המלצותיה לגבי איחוד הערים תל-אביב ובת-ים או לחלופין תמליץ על חלוקת הכנסות בין הערים ת"א-יפו, חולון וראשון לציון לעיר בת-ים וזאת לאחר בדיקה מקיפה ושמיעת הגורמים הנוגעים בדבר. המלצות הוועדה יוגשו לשר הפנים, לשם קבלת החלטה בנושא.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה