תוכנית: עניין מקומי

רמז דרמטי של גפני: לא מחויבים לתמוך בזייברט • צפו

"זאת איננה אסיפה על ראשות העיר, קרה משהו בפוליטיקה החרדית מאז שהורדנו את ה'וטו' על ראש העיר" • כך, בכנס בחירות בבני ברק, הטיל ח"כ משה גפני פצצה כשרמז שייתכן ודגל התורה לא תתמוך בחנוך זייברט לרה"ע – אחרי כל סאגת הוטו

‏נערכים לבחירות? מפוני המלחמה לא: היישובים ש'ידלגו' על הקלפי

עשרות ערים ויישובים לא יקיימו בחירות מוניציפליות כפי שיעשו מרבית אזרחי ישראל, מאחר והתושבים שלהם פונו מהבתים כתוצאה מהמלחמה • מדובר על יישובי עוטף עזה וקו העימות בצפון, מערכת הביטחון כבר נערכת להחזיר אותם

‏זייברט ודגל: בני ברק מתחילה בקמפיינים, ללא אווירת בחירות

ב'עיר התורה והחסידות' יפתחו הערב רשמית מפלגות דגל התורה ואגודת ישראל את קמפיין הבחירות, כשלראשונה ירוצו בנפרד למועצת העיר אך יתמכו באותו מועמד: חנוך זייברט • בש"ס מיהרו לתקן מודעת בחירות, בה השמיטו את אוריאל בוסו כמועמדם לרה"ע

ברים הציג את התוכנית: כך ינסו למנוע 6-3

ראש רשימת אגודת ישראל בירושלים צחי ברים, לאיתי גדסי ויענקל'ה פרידמן במהדורת החג: "השאיפה של הסיעה לקבל כארבעים אלף קולות בירושלים. זה אפשרי. אנחנו רוצים לחבר את הקהילות אל הנציגים, שירגישו שיש להם כתובת"

רייך במתקפה על ש"ס: "מאז קום היישוב החרדים רצו יחד"

יצחק רייך, מועמד יהדות התורה לראשות מועצת רכסים, מתייחס אצל איתי גדסי ויענקל'ה פרידמן לבחירת ש"ס להפר את ההסכם מולו: "אף פעם לא הלכו פה הקהילות הספרדיות והאשכנזיות בנפרד! תמיד הייתה רשימה אחת. אנחנו לא בנויים למחלוקת"

אבי אמסלם: "לא הייתי רוצה לקבל את תמיכת נתניהו"

מועמד ש"ס לראשות העיר אשדוד, אבי אמסלם, מצהיר לאיתי גדסי ויענקל'ה פרידמן: "תראו שכל הקהילות הספרדיות יתמכו בנו. הם עדיין לא הודיעו רשמית על תמיכה בי, כי באשדוד אנחנו מחכים לאחרי החגים"

למה לחזור מהממשלה לעירייה? משה אבוטבול בראיון חג

סגן השר משה אבוטבול, שמועמד מטעם ש"ס לראשות העיר בית שמש, לאיתי גדסי ויענקל'ה פרידמן במהדורת החג: "סיימתי כעת ישיבה עם קהילה מאוד גדולה שאינה בשר מבשרה של ש"ס, מפני כבודם לא אומר מי אבל הם יצטרפו אלינו. אני גם יאכל הרבה קש, רגיל שבכל מקום מעירים לנו"

מפתיע: אחרי 26 שנות שירות ציבורי – אברהם רובינשטיין פורש מהעירייה

ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין שלח מכתב לחברי מועצת גדולי התורה בבקשה לסיים את תפקידו בעירייה, בסיום הקדנציה הנוכחית לאחר 26 שנים של שליחות: "תפילה בי כשם שקיבלתי שכר על הדרישה בך אקבל שכר על הפרישה"

"כרמל שאמה – מדוע בתקופתך התגברה המתיחות בין חרדים לחילונים?"; כך השיב

בראיון ל'עניין מקומי' בהגשת איתי גדסי ויענקל'ה פרידמן, נדרש ראש עיריית רמת גן לשאלה מדוע בקדנציה שלו התגברה ההסתה כנגד המגזר החרדי שמתגורר בעיר: "אם יקרה משהו יפה בעיר, התקשורת החרדית לא תדבר על זה. אם יקרה משהו שאפשר לעשות עליו מניפולציה – אותו יהדהדו"

דעות