עיר: רמת גן

רמת גן; "האתגר המרכזי – שמירת השבת והתורה"

חבר מועצת עיריית רמת גן נתנאל אינדורסקי להרב משה בן לולו במשדר הבחירות: "האתגר המרכזי של הנציגים הדתיים ברמת גן היא שמירת השבת ברחובה של עיר. לשם כך התאגדה הסיעה החרדית עם מפלגת הציונות הדתית. אנחנו חייבים לפחות 10,000 מצביעים שדואגים לשבת"

המועמד ברמת גן תוקף את ראש העיר: "משסה את הציבור ורוכב על זה"

ליעד אילני, מועמד לרה"ע רמת גן, לגדסי ופרידמן ב'קול חי': "כרמל שאמה עשה מהלכים מזעזעים כמו גדר על בני ברק בקורונה. לו היינו שומעים על זה באירופה היינו זועקים. הוא שואף להיות שר ומבין שזה לא יקרה בליכוד, אז הוא משסה את הציבור אחד בשני ורוכב על זה. הפרובוקציות שלו ילכו ויגברו"

איחוד: מפלגתו של חבר המועצת והציונות הדתית התאחדו לרשימה אחת

איחוד ברמת גן: עו"ד זוהר ישרים, יו"ר סיעת הציונות הדתית, סיעת 'רמת גן באמונה' בראשותו של מרן הגר"י זילברשטיין חבר מועצת גדולי התורה, ומפלגת 'הבית היהודי' התאחדו לרשימה אחת • ישרים: "חייבים לצופף שורות ולהבין שאין לנו את הפרוויליגה להתמודד במספר רשימות קטנות"

"כרמל שאמה – מדוע בתקופתך התגברה המתיחות בין חרדים לחילונים?"; כך השיב

בראיון ל'עניין מקומי' בהגשת איתי גדסי ויענקל'ה פרידמן, נדרש ראש עיריית רמת גן לשאלה מדוע בקדנציה שלו התגברה ההסתה כנגד המגזר החרדי שמתגורר בעיר: "אם יקרה משהו יפה בעיר, התקשורת החרדית לא תדבר על זה. אם יקרה משהו שאפשר לעשות עליו מניפולציה – אותו יהדהדו"

בשבת: הגר"י זילברשטיין פעל למען המפלגה החדשה; בעלי עסקים משתתפים בקמפיין

במהלך השבת נשא הגר"י זילברשטיין דרשה למען המפלגה החדשה שהוקמה ברמת גן, במטרה להילחם בחילולי השבת שהתרחבו בקדנציה האחרונה • בעלי עסקים רבים החלו לתלות שלטים עם קמפיין המפלגה, "כולל כאלו שאינם דתיים" לדברי הפעילים

הסתה נגד חרדים: שלטי הסתה הודבקו על פחים, כתובות רוססו בפתח ת"ת • צפו

זעזוע ברמת גן – אנונימיים הדביקו שלטי הסתה כנגד הציבור החרדי, על גבי פחים ברחבי העיר • בנוסף רוססו כתובות שנאה בפתח תלמוד תורה • מפלגתו של חבר מועצת דגל התורה: "מעשה שפל ונתעב שחוצה כל גבול, אין להמשיך לשתוק"

הגר"י זילברשטיין במכתב לתושבים: "על מי בטחת כי מרדת בי?"

הושק רשמית הקמפיין של מפלגת 'רמת גן באמונה' בראשות מרן הגר"י זילברשטיין בעיר רמת גן, עם מכתב רשמי ומיוחד לתושבים: "על מי בוטחים אותם אלו שמעוניינים לרמוס את השבת הקדושה בחוצות קריה? הם מסכנים את קיומנו בעיר"

הגר"ד קוק מתייצב לימין חמיו, וקורא לתושבי רמת גן להצביע למפלגה החדשה

המקובל הגר"ד קוק מטבריה, קורא במכתב נדיר להצביע ולעמוד לימין מפלגת 'רמת גן באמונה' של חמיו מרן הגר"י זילברשטיין • הרב זילברשטיין קורא גם למצביעי ש"ס להצביע למפלגה החדשה, מאחר ונציגיהם כיום לא פעלו מספיק לדבריו למען קדושת השבת

דעות