עיר: צפת

גלבך: "אווירת האחדות גרמה לאנשים לתרדמת"

נחמן גלבך, נציג שלומי אמונים בצפת לבצלאל קאהן במהדורה המרכזית: "מוטרדים מאחוזי ההצבעה הנמוכים. אווירת האחדות טובה אבל גרמה לאנשים לתרדמת. זה הזמן להצביע למען השינוי שאנחנו מחכים לו כל כך. לפי המספרים יש ניצחון"

האשמה חמורה: "עיריית צפת בקשר עם המיסיון"

ארגון "אור לאחים" טוען, במכתב לראש העיר צפת שוקי אוחנה, כי היא משתף פעולה עם ארגון מיסיון: "מטרתו המוצהרת היא המרת דת של יהודים" • העתק נשלח לרבני העיר וחברי המועצה

קקון חושף: מתי הוחלט להריץ מועמד נגד אוחנה?

המועמד לרה"ע צפת, יוסי קקון לקאהן וחכם במהדורת הבוקר 'קול חי': "מבחינה מספרית אנחנו ננצח אבל זה תלוי בעבודה קשה של הקהילות שהביאו אותי לפה, לא הייתי מועמד לפני כן. כבר לפני חצי שנה היה ברור שבצפת לא עושים עסקאות ארציות אלא דואגים לטובת העיר"

‏חברי העירייה החרדים דורשים מאוחנה: "תקצה מיליונים לרכישת מרחבים מוגנים"

"בלמעלה מ-80% מהדירות בצפת, לא קיים ממ"ד, וכ-30,000 תושבים חיים ללא הגנה מפני איום של טילים. מוסדות החינוך בעיר גם אינם ערוכים למלחמה ומוסדות רבים נמצאים ללא מרחבים מוגנים, מה שלא מאפשר למידה ושמירת שגרה במצב מלחמה", רשמו לאוחנה

מפץ פוליטי בצפת: שלום אלבז יתמוך ביוסי קקון לראשות העיר

הניצחון של קקון הוא עובדה מוגמרת, עכשיו צריך לדאוג לכלל המגזרים בעיר. ה-7.10 לימד אותנו שרק באחדות אפשר לנצח ולהגיע להישגים לטובת כולם" • יוסי קקון: מתוך השאיפה של כולם לתקווה לצפת, הצלחנו להגיע לאחדות נדירה מקיר לקיר. צריכים ניצחון גדול כדי להוביל את העיר לעתיד חדש וטוב"

קקון חושף: הגורם המפתיע שהציע לו להתמודד לראשות העיר

המועמד לראשות העיר צפת יוסי קקון, שמקבל את תמיכת כלל החרדים, חושף לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "מי שהציע לי את המועמדות באחדות כלל הקהילות והמפלגות לראשות העיר צפת היה הרב יצחק רייך, המועמד לראשות העיר רכסים"

אחדות: כלל המפלגות החרדיות תומכות ביוסי קקון לרה"ע • צפו

כלל המפלגות החרדיות מודיעות על תמיכה ביוסי קקון לראשות העיר צפת, כולל קהילת חב"ד שכבר הספיקה לחתום על תמיכה בראש העיר המכהן, שוקי אוחנה • ההסבר של חב"ד: "ראית הצורך של קהילת חב"ד ומוסדותיה וראית הצורך של העיר כולה על כל גווניה"

כלל החרדים יתמכו? קקון: "אני חוזר כדי לתקן את צפת" • צפו

מועמד ש"ס לראשות העיר צפת, יוסי קקון, בסרטון קמפיין: "חוזר לעיר עם הרבה ניסיון והיכרות עם משרדי ממשלה, להוביל שינוי אמיתי ולתקן את צפת" • עד כה שאר המפלגות החרדיות לא הודיעו על תמיכה רשמית בו – אך נציג אגודת ישראל, נחמן גלבך, שיתף ברשת מודעת קמפיין של קקון

דעות