עיר: ירושלים

צביקה כהן: "מאוד חושש מהתוצאות"

צביקה כהן, סגן ראש העיר ירושלים במהדורה המרכזית: "אני מאוד חושש מהתוצאות. אחוז ההצבעה החרדי בירושלים נמוך מאוד. אני לא בטוח שיהיו חמישה נציגים. אנשים צריכים לעוף לקלפי. ליאון ראש עיר מעולה, אבל יש לו את האילוצים שלו. שום דבר לא מובן מאליו"

נציג דגל בירושלים: "איך הציבור יכול להיות כל כך ישנוני?"

נציג דגל בירושלים אלחנן גרוסבוים במהדורה המרכזית: "הנכד של מרן הרב לנדו התקשר וסיפר לי סבא לומד, אומר תהילים וביקש ממנו לברר מה קורה ברכסים, אלעד, בית שמש, רחובות ובני ברק. אני לא מבין איך הציבור יכול להיות כל כך ישנוני. בסופו של דבר כל ראש עיר סופר אותנו במספר הקולות"

פינזל: "רק יידישקייט ולא כבוד ואינטרסים"

מנהל ת"ת חכמת שלמה בירושלים, אבי פינזל: "אם אתה רוצה גנים, ניקיון, תחבורה, שירותים – צריך להיאבק. שום דבר לא מובן מאליו. ואני לא מבין איך עדיין צריך לשכנע אנשים לצאת להצביע. בסרטון שהופץ רואים בבירור איך ר' דוב לנדו דואג רק ליידישקייט ולא לכבוד או אינטרסים. זה המסר"

צביקה כהן: "המלחמה היא של הציבור, לא של ש"ס"

סגן ראש עיריית ירושלים ויו"ר ש"ס בעיר צביקה כהן: "אנחנו רואים ברחוב שיש שאננות. הציבור חייב לצאת להילחם. הנושא הוא לא ראש העיר אלא האם הציבור הספרדי יקום מרבצו או לא". עוד אמר: "לציבור החרדי בירושלים יש הרבה משימות. הציבור חייב לצאת ולהצביע שלא נראה את חביליו וחבריו מנצחים"

משה ליאון: "אנחנו צריכים להשלים את המהפכה"

ראש העיר ירושלים, משה ליאון לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "אף שהניצחון בטוח, הייתי רוצה לנצח ברוב גדול, זה מגיע לירושלים אחרי שתי מערכות בחירות סוערות. הקולות שיגיעו לרשימה שלי זה מהמגזרים הדתי והחילוני ולא על חשבון החרדים. חסרות לנו מאות כיתות עדיין. אנחנו צריכים להשלים את המהפכה שעשינו בירושלים"

אגודה מודה לראשונה: "6-3? כי התעסקנו בדייטש ולא במועצה"

ראש אגודת ישראל בירושלים, צחי ברים, לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "המצביעים שלנו בירושלים הם הרבה יותר משלושה מנדטים. בפעם הקודמת השקענו את כל המאמצים במועמדות של דייטש לראשות ופחות השקענו במועצה" • אגודת ישראל ושלומי אמונים תמיד הלכו יחד. בבית שמש רצים בנפרד כדי למקסם קולות ולדעת בוודאות כמה כל אחד שווה"

צביקה כהן: "גודל המפלגה יקבע את עתידה של ירושלים"

ממלא מקום ראש העיר ירושלים, צביקה כהן שוחח עם אבי מימרן במהדורה המרכזית, על הציפייה להגדיל את המפלגה במנדט בבחירות הקרובות: "כל תושב בירושלים יודע מה קרה עם נציגי ש"ס בקדנציה האחרונה. אם לא נהיה מפלגה גדולה יהיה קשה לתחזק את כל הפרויקטים האדירים שאנחנו מובילים. זה יקבע את עתידה של העיר. בני התורה הספרדים חוזרים אלינו"

ללא הסכם עודפים וקמפיין שממוקד לקהל הפנימי: אסטרטגיית ברים נחשפת

אגודת ישראל בירושלים, בראשות צחי ברים, החליטה על אסטרטגיה חדשה כדי למנוע תוצאה דומה למערכת הבחירות הקודמת – 6-3 לטובת דגל התורה • הסיעה החסידית לא חותמת על הסכם עודפים, ולא מנסה לרוץ לקהלים 'חיצוניים'

‏כהן מודה: "צריך למצוא פתרון לבניית ת"תים בירושלים"

סגן ראש עיריית ירושלים, נציג ש"ס חיים כהן, מודה אצל קאהן וחכם במהדורת הבוקר ב'קול חי': "בנושא החינוך יש עוד הרבה מה לעשות. גם כשיש הקצאות, צריך למצוא פתרון איך לעזור לאברכים לגייס כסף כדי לבנות תלמודי תורה"

דעות