עיר: חיפה

ניצחון בבית שמש ומפלה בחיפה | סקירה

הניצחון בבית שמש, המפלה החרדית בחיפה, המאבק הצמוד ברחובות וקריית גת שהסתיימו בניצחון חרדי, כתבנו מרדכי הלפרין בסיכום קצר במשדר הבוקר עם בצלאל קאהן | האזינו

יו"ר דגל בחיפה: "איך אדם חרדי מסוגל לשים את הפתק יונה יהב?"

יו"ר דגל התורה בחיפה, מיכי אלפר במהדורה המרכזית: "קשה להבין את זה אחרי שחווינו את ההתנהלות של יהב במשך 15 שנה כראש עיר וגם הבוקר הוא קרא לתושבים והזהיר אותם שחיפה תהפוך לעיר חרדית שלא נעים לחיות בה, איך אדם חרדי מסוגל לשים את הפתק יונה יהב אחרי הדברים האלה?"

יו"ר אגודת ישראל בחיפה: "לא קיבלנו כלום מפעם שעברה"

אברימי שטרן, יו"ר אגודת ישראל בחיפה: "אנחנו וש"ס הבענו תמיכה בדוד עציוני לראשות העיר ומקווים שדגל תצטרף. הציבור החרדי לא קיבל כלום מאז הקדנציה הקודמת ונשארנו באותו מצב. אפליה של 20 שנה. אין כיתה אחת תקנית למגזר החרדי בכל שכונת הדר שנבנתה ע"י העירייה. על זה הולכים לבחירות, כדי לקבל את הבסיס. עציוני הוא המועמד הכי רתום לנושא פינוי בינוי. אני מקווה שהציבור החרדי יקבל הפעם 8-9 מנדטים"

‏יהב חנה על המדרכה, תושב חיפה התעמת: "לא ראוי להיות ראש עיר" • צפו

תושב חיפה תיעד עצמו מתעמת עם יונה יהב, שמתמודד מחדש על ראשות העיר, אחרי שיהב החליט להחנות את רכבו על המדרכה בצורה בלתי חוקית – תוך שהוא משבש את מעבר הולכי הרגל: "לא ראוי להיות ראש עיר" • מטעם יהב טרם נמסרה תגובה לפניית 'קול חי'

סערה: גורם אנונימי זייף והפיץ "תיק רפואי" של יונה יהב, שהתלונן במשטרה

חיפה סוערת: בימים האחרונים הפיץ גורם אנונימי את תיקו הרפואי כביכול של המועמד לראשות העיר, יונה יהב, "תיק רפואי" שכולל פרטים אישיים • במטה יהב מיהרו להבהיר שמדובר בזיוף מוחלט, ועדכנו שהוגשה תלונה במשטרה: "המעשה הכי חמור שנעשה אי פעם בבחירות"

ש"ס מתניעה קמפיין; נחשף מספר 2 החדש ברשימה למועצה

ש"ס התניעה היום את הקמפיין למועצת העיר, באירוע בהשתתפות עשרות רבנים, ראשי קהילות וגבאים • יו"ר ש"ס בעיר, אורי אוזן, הציג את מקום 2 ברשימה, הרב משה שטרי, אשר "ידיו רב לו בשכונות העיר ובעשייה בקרב הקהילות" כלשונו

יונה יהב: "מנסה לייצר מו"מ מול החרדים, אבל הם מחליטים ברגע האחרון"

בראיון ל'עניין מקומי' בהגשת איתי גדסי ויענקל'ה פרידמן, טוען ראש עיריית חיפה לשעבר כי "אני מבטיח שתוך תשעים יום לא יהיו חזירים, כבר עשיתי את זה" • לדבריו: "אני מנסה ליצור משא ומתן עם החרדים, זה ציבור חשוב אבל הם מחליטים ברגע האחרון"

"מגיע לנו יותר": המסר הפומבי של קמפיין אגודת ישראל נגד רה"ע, והמוטו הסמוי

ביחד עם הנציג החדש ברשימה, אברימי שטרן, אגודת ישראל יוצאת בקמפיין הבחירות למועצת העיר • הסיסמה – "מגיע לנו יותר", המוטו – נגד ראש העיר הנוכחית עינת קליש-רותם, – הסיסמה הסמויה – כנגד נציג דגל התורה ש"לא דאג לקהילות החסידיות"

דעות