אלעד

ישראל פרוש: "ה' יעזור לי לנשום עמוק עוד שבוע וחצי"

I have 1086views
ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש, לאבי מימרן: "אם היו עושים את הסקרים שלא בזמן בחירות הייתי מגיע לכמעט מאה אחוז תמיכה. כל רבני העיר הספרדים מרוצים מאוד מהניהול שלי. אני בטוח בניצחון"
ישראל פרוש בכנס בחירות. צילום: פלאש 90

ראש עיריית אלעד, ישראל פרוש, שוחח הערב עם אבי מימרן ב'מהדורה המרכזית' ואמר: "אני מתמודד כבר פעם שלישית באלעד ואני בטוח בניצחון. אם היו עושים את הסקרים שלא בזמן בחירות הייתי מגיע לכמעט מאה אחוז תמיכה. כל רבני העיר הספרדים מרוצים מאוד מהניהול שלי. בטוח בתמיכה רחבה מכל המגזרים. בזמן קריספל היו מלחמות עולם בין הרב גרוסמן והרב מלכה, ניסו להביא את צביקה כהן ולא עזר. בזמן יצחק עידן היה בלאגן. הגעתי אני ומאז יש שקט ושלום"

על ויזניץ: "התחייבתי לא לדבר על זה. ה' יעזור לי לנשום עמוק עוד שבוע וחצי".

על דגל: "יו"ד דגל התורה באלעד טוען שלא היה שום הסכם בפעם הקודמת. השתדלתי לעשות טוב לאנשים ואז קראו לי לעזוב הכל ולבוא לאלעד. אני אומר לעצמי לקחתי עיר שלא היה בה כלום והיום הכל מתקתק, כולם מרוצים ומבסוטים. הספרדים והליטאים מרוצים והדיים-לאומיים קיבלו אפילו יותר מחלקם".

על הדת"ל: "המנכ"ל שלי הוא דתי-לאומי והוא גם יישאר. הם מקבלים הכל. הרבנים הורו לי לשמור על לפחות 10 אחוז בעיר של ציבור דתי לאומי".

האזינו

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 3 תגובות

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    אין על שרוליק בעולם וחבל שש"ס הארצית לא מבינה את זה אנחנו מרוצים ממנו ואנו מתפללים שימשיך כדי שלא נחזור למריבות שהיה לנו פעם

  2. מאיר מרציאנו

    הוא באמת תותח עללללל

  3. אלעדי

    עכשיו מובן למה הוא יצא בהצהרה שהוא הולך לנהל קמפיין נקי. אכן כל פעם שהוא נשאל על מה שלא בא לו לענות הוא בורח ל"התחייבתי לא לדבר"

כתיבת תגובה