סקר מאזיני 'קול חי': הבחירות המוניציפליות משעממות; חכם: "פיהוק"

I have 942views
סקר במהדורת הבוקר עם קאהן וחכם ב'קול חי', בהשתתפות מאות מאזינים, קובע כי 78% מהציבור לא מתעניינים בבחירות המוניציפליות לעומת 22% בלבד שכן מתעניינים • חכם: "זה פיהוק אחד גדול"
אילוסטרציה. צילום: פלאש 90

בעוד כשבועיים ייצאו מיליוני אזרחי ישראל להצביע בבחירות המקומיות ברחבי הארץ, אך מסקר שבוצע הבוקר (שלישי) בקרב מאזיני 'קול חי' עולה כי הציבור כלל לא מעוניין בבחירות – וזה אף "משעמם" אותו. הסקר נערך בקרב כמה מאות ממאזיני מהדורת הבוקר ב'קול חי', בהגשת בצלאל קאהן ודוד חכם.

תוצאות הסקר המלאות: 78% לא מתעניינים בבחירות המוניציפליות, לעומת 22% בלבד שכן מתעניינים. מהסקר עולה בצורה חד משמעית כי הציבור לא מתעניין במה שיקרה בעוד שבועיים. כאמור – הסקר נערך בהשתתפות מאות ממאזיני 'קול חי'.

דוד חכם אמר על כך: "היה נראה לי אתמול בערב ששוב פעם חזרה ההתעניינות של הציבור בבחירות המוניציפליות, בגלל ההסכם של ויז'ניץ וההצהרה של האדמו"ר בעד המועמד של ש"ס – אבל אני לא יודע, אני אומר את זה כאן בזהירות, אני מזהה בציבור פיהוק אחד גדול מכל הסיפור הזה של הבחירות המוניציפליות. צר לי לאכזב את היח"צנים, מועמדים, פוליטיקאים עצמם – אתם לא מעניינים אף אחד בציבור".

"האדישות כלפי הדבר הזה שנקרא 'הבחירות המוניציפליות' ברור שזה בגלל התקופה. אנשים עסוקים.. איך אנשים היו שמחים אתמול מחילוץ החטופים? ועכשיו שלושת החללים הנוספים שנפלו – אנשים רוצים לחשוב עליהם וחושבים על החטופים וחושבים על המלחמה וחושבים על מה שיהיה כאן וחושבים על המצב הכלכלי שהולך ונהיה רע יותר", הוסיף חכם.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    דוד חכם צודק לגמרי
    רק צריך להוסיף שהציבור לא מתעניין בבחירות בגלל שהם עוסקות בג'ובים ושליטה על תקציבים.
    כולם מבינים שכמעט בילתי אפשרי לקבל שירות.

כתיבת תגובה