בית שמש

‏גפני במתקפה על ש"ס: "איך מעיזים להגיד שהם הגדולים ולא אנחנו?" • צפו

I have 486views
יו"ר דגל התורה בנאום בכנס בחירות בבית שמש, במתקפה על ש"ס: "אמנם אנחנו לא לומדים ליבה, אבל למישהו יש עוד ספק שאנחנו הסיעה הגדולה בעיר? ועוד להכריז 'מלחמה' נגד דגל התורה בזמן שעם ישראל נמצא במלחמה? 3 פעמים נתנו לש"ס את ראשות העיר כשאנחנו הגדולים ביותר"
באדיבות המצלם

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני נאם אמש (ראשון) בכינוס בחירות בבית שמש לטובת רשימת 'דגל התורה' בעיר, ומועמדה לראשות העיר שמואל גרינברג. "אני עשיתי חשבון, יש כאלה שטוענים שהם הכי גדולים בבית שמש. בדקתי עוד הפעם ומתברר ככה: מתברר, אני מדבר על מה שהיה עכשיו בקדנציה הזאת – זה תכף הולך להשתנות – היה לנו ארבעה מנדטים לדגל התורה, היה לש"ס שלושה מנדטים, סילברסטין אם אני טועה תתקן אותי אתה מכיר שם את הבעיות. לפרוש היה שני מנדטים, לבעלזא מנדט אחד ולגור מנדט אחד", פתח גפני.

"עכשיו, אני לא יודע, הרי אנחנו לא לומדים ליב"ה אז אני לא יודע לעשות חשבון כל כך.. זאת אומרת שאם אנחנו מדברים על זה שאנחנו הולכים עם שלומי אמונים והולכים עם בעלזא – וגור הולכים עם ש"ס, אז לנו יש שבעה מנדטים ולהם יש ארבעה מנדטים. נכון? ואם אני עושה חשבון במשך מה שהיה כל השנים הללו שבית שמש גדלה והתפתחה, זה היה בקדנציה שבה היה הרב גרינברג, שבה היה מונטג, שהיה הרב סילברסטין, שפיתחו את העיר באופן יוצא מן הכלל. אני זוכר שנסעתי לסיור – אנחנו פיתחנו את העיר! אז אם יש שינוי אנחנו לא ארבעה מנדטים, אנחנו שישה. אנחנו לבד".

גפני ודרעי בימים טובים יותר. צילום: פלאש 90

גפני עבר למתקפה: "איך מעיזים לבוא ולהגיד שאנחנו לא הגדולים אלא הם הגדולים?! ואילולי היו בעיות בעיר אחרת, היה למישהו ספק שמועמד של דגל התורה צריך להתמודד לראשות העיר? מישהו היה מדבר על זה בכלל?".

"ובכלל – להכריז מלחמה על דגל התורה בכל מקום בארץ, בעיתוי הזה שהעם נמצא פה במלחמה, שאנחנו מתפללים לקדוש ברוך הוא על החטופים שיחזרו לביתם בריאים ושלמים בשלום, שאנחנו מתפללים שיהיה פה שקט, שיהיה פה שלום ושיהיה פה יותר טוב – אז צריך להכריז פתאום מלחמה?! כאן, ברכסים, בכל המקומות שיש אפשרות לנהל מלחמה?! עכשיו אני אומר לכם שיש פה עוד דבר – אנחנו נתנו לש"ס שלוש פעמים את ראשות העיר בית שמש", אמר לסיום.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה