בני ברק

זייברט: "מי שרץ כדי לריב – שיחפש אתגר אחר"

I have 398views
חנוך זייברט לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "אני מאמין שמי שרץ לבחירות עושה זאת כדי לדאוג שהעיר שלו תתנהל טוב יותר. מי שרץ בבחירות רק כדי לריב, עדיף שיחפש אתגרים אחרים. אחרי הבחירות כולם יתכנסו לעבודה משותפת"
זייברט. צילום: פלאש 90

סגן ראש עיריית בני ברק והמועמד לראשות העיר חנוך זייברט שוחח הערב עם אבי מימרן ב'מהדורה המרכזית' ואמר: "ראש עיר צריך לתת שירות לכל התושבים, גם לאלו שלא הצביעו עבורו. בירושלים עשו מהפך בניקיון עם חלוקה לשכונות. למדתי את זה לעומק ומצאתי כמה דברים שניתן להעתיק לבני ברק. אני אעשה חלוקה לרובעים. כל בית כנסת נמדד לפי מספר המתפללים. המוטו שלי – אם אתה רוצה שיהיה לך – צריך שיהיה גם לאחרים"

עוד אמר: "אני מאמין שמי שרץ לבחירות עושה זאת כדי לדאוג שהעיר שלו תתנהל טוב יותר. מי שרץ בבחירות רק כדי לריב, עדיף שיחפש אתגרים אחרים. אחרי הבחירות כולם יתכנסו לעבודה משותפת".

על מכת העכברים בבני ברק: "הביאו פרויקטור ושכרו מדבירים, אבל שכחו לעשות עליו בקרה. בדקתי את הנושא עצמאית וגיליתי שבמקום 8 שעות יומיות של הדברה בעיר, הוא מבצע רק שעתיים. פלא שכך נראה המצב? מחכה לי המון עבודה, בשיתוף פעולה נעבוד ונצליח בע"ה".

האזינו

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. נ.מ.

    ומי שמסית (כמוך) הוא לא מנסה לריב???

כתיבת תגובה