בני ברק

"אותה שאלה 5 חודשים": בוסו משיב – האם ירוץ עד הסוף?

I have 401views
השר אוריאל בוסו לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "מהרגע הראשון קיימתי את החוק ועברתי לגור בבני ברק, הספינים חוגגים" • אתה רץ עד הסוף? "אותה שאלה כבר 5 חודשים. דרעי אמר שהציעו דיל של שליש אבל זה נראה כמו בתיבת נוח, יש כל מיני שלישים"
צילום: פלאש 90

שר הבריאות והמועמד לראשות עיריית בני ברק אוריאל בוסו התראיין הערב ב'מהדורה המרכזית' בהגשת אבי מימרן והתייחס לדיון הבוקר בבית המשפט בעניין התמודדותו: "השופט דחה את העתירה וגלגל אותה מכל המדרגות, מהרגע הראשון קיימתי את הוראות החוק והעתקתי את מגוריי לבני ברק. הספינים חוגגים והאבסורד הוא שאפילו העו"ד אומר היום לשופט שלא עתרו עד כה כי חשבו שכשאתמנה לשר אחזור בי מההתמודדות".

אז אתה רץ עד הסוף? "אותה שאלה כבר 5 חודשים. הפתק שלי נשאר כמועמד למועצת העיר אבל הקמפיין מתמקד ברשימה למועצה. אנחנו מאמינים שבמבחן הכוח נכפיל את המנדטים שלנו במועצה ועל כך שמים את הדגש"

"יו"ר התנועה דרעי אמר שהוא דואג לתושבי בני ברק ולא לדילים ותפקידים. הציעו דיל של שליש אבל זה נראה כמו בתיבת נוח, יש כל מיני שלישים… אני משוחח עם הקהילות בבני ברק ומזועזע לראות את התנאים בתלמודי התורה, סיירתי בכיתות הלימוד עם מטרייה. זה לא יכול להימשך כך"

על חשיפת מוטי הלפרין: "אני לא מכיר כזה דבר, אנחנו לא עוסקים במשא ומתן של עיר אחת על חשבון השנייה. כל עיר נידונה בזכות עצמה. אני חולק על הטענה שעדיף לי להישאר שר ולא ראש עיר בבני ברק. זה תפקיד דומה לראש הישיבה הגדולה בעולם"

האזינו

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. יהודית

    בגלל שהוא נציג של שס מתעסקים בפרישה שלו ולא במה שהוא יכול להציע אם וייבחר ב'ה…

כתיבת תגובה