אלעד

רבני העיר הודו לפרוש: "פעל רבות לקול התורה"

I have 465views
שני רבני העיר אלעד, במכתב ששלחו לראש העיר ישראל פרוש, הודו לו על עשייתו בקדנציה החולפת - לקראת הקדנציה הבאה עליה פרוש מתמודד: "בשנים האחרונות פעל רבות למען הרבות קול התורה באלעד, והוסיף חילי לאורייתא, אלפי בני ישיבות שבאו לשכון כבוד בעירנו – עיר הישיבות"

שני רבני העיר אלעד, הגאון רבי שלמה זלמן גרוסמן והגאון רבי מרדכי מלכא, פרסמו מכתב הוקרה מיוחד לראש העיר ישראל פרוש, לאחר פעילות החסד העניפה בערב סוכות. כמו כן, מזכירים רבני העיר אלעד את מאמציו של פרוש להקמת בית עלמין למצוא מנוחה נכונה לנפטרי העיר ל"ע, בלי שעול החובות משתרג על המשפחות האבלות.

במכתבם, כותבים הרבנים כי "שמענו כן ראינו את גודל מפעלות החסד של 'קרן ישראל עמך', שהקים ראש העיר הרב ישראל פרוש, הפועל במסירות רבה לאורך כל השנה למען משפחות העיר, לסייע לכל נזקקי העיר בכל הקהילות לקבל את צרכי החג בהרחבה ובנחת".

כמו כן, הם מתייחסים לפתיחת שנת הלימודים, וכותבים כי זו ההזדמנות "להוקיר את פועלו עם פתיחת זמן אלול בכל מוסדות החינוך בעיר, תוך המשך פיתוח בתי החינוך עם מבני קבע לעשרות אלפי תלמידי העיר בכל הגילאים, לצד השכנת שקט שלום ואחווה בין הקהילות הרבות באלעד ועוד זה חדש בא לעיר, כאשר בשנים האחרונות פעל רבות למען הרבות קול התורה באלעד, והוסיף חילי לאורייתא, אלפי בני ישיבות שבאו לשכון כבוד בעירנו – עיר הישיבות".

בסיום מכתבם, מברכים רבני העיר את ראש העיר "שיזכה לראות ברכה והצלחה בכל מעשי ידיו הדגולים למען תושבי העיר ולהשכנת שלום, אהבה, אחווה ורעות בעירנו אלעד המעטירה, ויראה נחת מכל יוצ"ח אמן".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 6 תגובות

 1. שסניק

  רק פורוש

 2. אבי

  הוא בטוח לוקח

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  האם רבני העיר גם יודעים שכמעט בילתי אפשרי לקבל שירות מהעיריה ??

 4. ח.מ.ה.

  כת חנפים אינה רואה פני שכינה!

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  התושבים יצביעו אך ורק למי שנתן להם שירות

 6. שבע

  יעני כת השטן שולטת באלעד

  הגולם פורש הצהיר שהוא בונה חופשי.

  וכל הזבלה תומכים בו

כתיבת תגובה