כללי

גפני: "אחדות היא חשובה, אבל לא תמיד צריך אחדות" • צפו

I have 292views
חבר הכנסת משה גפני, יו"ר דגל התורה, בכינוס מפלגתו לקראת הבחירות: "אנחנו דואגים לכולם, לא רואה אצל אחרים. אני מזכיר וחוזר ומזכיר, נכון שאחדות היא חשובה והיא המוטיב המרכזי שאנחנו הולכים לאורו - אבל לא תמיד צריך אחדות"
גפני בכנס דגל התורה, ארכיון. צילום: פלאש 090

חודש ימים לבחירות: בכינוס שקיימה אמש (מוצאי שבת) מפלגת דגל התורה, לקראת הבחירות המוניציפליות, נאם יושב ראש המפלגה חבר הכנסת משה גפני. "אני מזכיר וחוזר ומזכיר, נכון שאחדות היא חשובה והיא המוטיב המרכזי שאנחנו הולכים לאורו – אבל לא תמיד צריך אחדות", אמר גפני בין היתר.

"צריך לזכור את מה שלמדנו בהקמת דגל התורה. את מה שחינך אותנו מרן ראש הישיבה הרב שך זכר צדיק וקדוש לברכה, שהנאומים שלו לא היו על רחוב רבי עקיבא בבני ברק אלא על רחוב אלנבי בתל אביב, הנאומים שלו לא היו על מאה שערים, על גאולה, היו על רחוב יפו. הוא חינך אותנו שהתפקיד של כל נציג זה לדאוג לכולם", המשיך.

"נכון ש'תן לנו את יבנה וחכמיה', נכון שצריך להילחם ולהיאבק על הצרכים של הציבור החרדי, אבל אנחנו מחונכים על זה שצריכים לקרב, שאנחנו צריכים לדאוג לכולם – גם לכאלה שהם אינם אנשי דגל התורה, גם לכאלה שהם רחוקים מאיתנו. ואנחנו דואגים לעשות את זה בכל תחום, של חבר כנסת מדגל התורה, כל אחד בתפקידו עושה את הכול כדי שיהיה לציבור טוב", הצהיר.

לדברי גפני, נציגי דגל התורה מסייעים "לא רק לאלו שמזוהים עם דגל התורה". לסיום רמז כנגד שאר המפלגות החרדיות, שלטענתו מסייעים פחות לאנשים אחרים ומתמקדים דווקא במצביעי המפלגה שלהם. "אני לא רואה את זה אצל אחרים", אמר יושב ראש דגל התורה בכינוס המפלגה לקראת הבחירות המוניציפליות, בעוד חודש ימים.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. נ.מ.

    כשזה נוגע לספרדים פתאום לא תמיד צריך

  2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    גם דגל חשובה רק תמיד לא צריך אותה

כתיבת תגובה