בית שמש

מקום 4: העיר שמובילה מבחינת מספרי הגידול בילודה; אבוטבול: "מוכיח את החזון שלי"

I have 281views
העיר בית שמש תופסת את המקום הרביעי בארץ מבחינת מספרי הגידול בילודה לשנת תשפ"ג • המועמד לראשות העיר, ח"כ משה אבוטבול: "מספרי הגידול בילודה בעיר מוכיחים את החזון שלי כראש העיר, לפיו בית שמש היא עיר העתיד"
בנייה בבית שמש, אילוסטרציה. צילום: פלאש 90

על פי דו"ח חדש של רשות האוכלוסין וההגירה, שנחשף היום (שני), העיר בית שמש תופסת את המקום הרביעי בארץ מבחינת מספרי הגידול בילודה לשנת תשפ"ג.

מי שמגיב לכך הוא המועמד לראשות העיר מטעם ש"ס, חבר הכנסת וסגן השר משה אבוטבול, שלדבריו "הנתונים הללו מוכיחים את החזון במשך שנים רבות שבית שמש, תהיה בן הערים הגדולות ביותר בארץ ותהיה עיר העתיד".

"תנופת הבניה שהובלתי בס"ד ב-25 שנותיי בעירייה בתפקידי השונים נותנת את אותותיה בגידול המבורך של הילודה בעיר, ומשום כך צפינו וקידמנו את פני העתיד של עיר העתיד בית שמש והקצתי בכהונתי כראש העיר שטח משמעותי להקמת בית חולים בעיר, ולצידו גם בית החלמה ליולדות", ציין.

"בעז"ה לאחר הבחירות הקרובות כראש עיר אמשיך לקדם הקמת בית החולים, בסיוע ידידי שר הבריאות עו"ד משה ארבל", הוסיף לסיום אבוטבול.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 11 תגובות

 1. נתנאל

  מה שנכון נכון
  משה אבוטבול היה ראש עיר מצויין שדאג לפיתוח העיר ובכך בילודה כאן גדלה,
  ובעז"ה הוא יהיה ראש העיר הבא של ב"ש וימשיך לקדם את העיר למקומות חדשים
  אוהבית אותך משה
  תושבי בית שמש

 2. משה

  לא ידעתי שקידום ופיתוח העיר משמעותם ריבוי הילודה בעיר😅😅😅😅
  לאבוטבול המתקדם יש נוסחה חדשה לפיתוח מוניציפלי: פחות ארנונה לעסקים ויותר ארנונה מילדים😭😭😭

 3. הרב

  דווקא הגידול המהיר והזנחת התשתיות לא מראים טוב בשכונות החדשות,גידול שאינו כולל כיתות לימוד,גנים ובתי ספר, מערך אוטובוסים שמבייש עיר משנות השמונים מבחינת תדירות,צפיפות ולקחת נוסעים. בסיבובי ענק לטיולים בעיר לא מועילים

 4. משה

  ראש עיר כושל מאוד. לא היה ניקיון. לא שירות. וכבישים שבורים

 5. אין שם

  אוי נו ,באמת ???

 6. אסתר

  ראש עיר שלא הועיל כלל לעיר… מקווים שלא יחזור.כראש עיר
  תושבי בית שמש הותיקה!

 7. צבי

  לדעתי, הוא לא היה ראש עיר טוב. מאז שעזב, יש שיפור משמעותי.

 8. יצחק

  אבוטבול הכי כושל שהיה כאן משנת 1982.
  עובדי עירייה שלא עשו מהום חוץ מלהחתים כרטיס וללכת לעבודה הפרטית שלהם

 9. דוד

  מה נכון. זה שהוא דאג למגזר מסויים. על מה אתה מדבר. עד שבאה אלינו ראשית עיר שעושה דברים נפלאים . לפני כ 30 שנה בגלל דרעי ושני ראשי ערים ששיתפו איתו פעולה הפסדנו את המפעל של אינטל, דור שני של מקימי העיר ברחו מכאן, חסמו את העיר לבנייה לאוכלוסיות שונות לכוון דרום. אולי בוחרים באבוטבול בגלל היותו חבר ש"ס וזאת לא סיבה טובה שהוא יהיה ראש עיר. צריכים לתת הזדמנות של עוד קדנציה לד"ר בלוך, זה מתבקש והוגן. אני לא בוחר במועמדים שמפלגים את העם..

 10. יצחק

  התבורואה בתקופתו היתה על הפנים, יש כיום אוירה טובה יותרהבעיר, עליזה עדיפה.

 11. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ילודה תמיד מבורכת. אך מה ים שאר הצרכים? מי בנה כיתות למען אותם ילדים תשאלו את בלוך ואת אענרייך? ואיך זה עם בנייה של 340 כיתות, עדיין חסרות עוד 380?

כתיבת תגובה