כללי

בצל הביקורת נגדו: נתניהו זימן אליו מועמדי ליכוד • צפו

I have 428views
נתניהו זימן אליו לכנסת שורת מועמדי ליכוד מרחבי הארץ, לקראת הבחירות המקומיות, והצטלם איתם לצורך הקמפיין של החודש הקרוב • זאת בצל הביקורת נגדו מצד פעילי המפלגה, על כך שישהה בסין ביום הבחירות
נתניהו עם בשארי ועוז. צילום: דוברות

בצל הביקורת של פעילי ליכוד עליו, על כך שישהה בביקור מדיני בסין דווקא ביום הבחירות, ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (שישי) סדרת מפגשים עם מועמדי ליכוד לראשויות ערים ורשימות למועצות השונות ברחבי הארץ. נתניהו ינסה למנוע מפלה של הליכוד בבחירות המוניציפליות, אחרי שהליכוד ירד בסקרים במספר מנדטים במידה והיו מתקיימות היום בחירות לכנסת.

לאולם הליכוד בבניין הכנסת בירושלים, הגיעו היום שורת מועמדים וראשי רשימות של הליכוד מרחבי הארץ – וזאת כאמור כדי להיפגש עם נתניהו שקיים את סדרת המפגשים הללו 32 ימים לבחירות המוניציפליות. בליכוד ויתרו בשנים האחרונות על חלק מראשויות הערים, כאשר הדוגמה הבולטת היא ירושלים שם הליכוד לא מנסה לזכות עם מועמד מוצהר שלו. אחרי פרישתו של ניר ברקת מראשות העיר ירושלים לטובת קריירה פוליטית בכנסת ובממשלה, משה ליאון שולט ביד רמה בעיר ללא מתחרים שעלולים לסכן את ניצחונו. אמנם ליאון פועל בשיתוף פעולה מלא עם הליכוד, אך הוא אינו מועמד המפלגה.

המטרה של נתניהו הפעם היא אפילו לא ניצחון אלא מניעת תבוסה מוחצת בשורת ערים, בעקבות גל ההפגנות כנגד הממשלה – מה שייצר 'אנטי' למועמדי ליכוד ברשויות שונות. בין היתר נפגש נתניהו עם חנוך עוז, והעביר לו את תמיכתו במועמדותו לראשות העיר ראש העין. ראש העיר כיום בראש העין, שלום בן משה, הודיע שלא יתמודד לקדנציה נוספת מה שפתח את המירוץ מחדש. עוז מקווה שתמיכת נתניהו תסייע לו בבחירות הקרובות.

‏מועמד נוסף איתו נפגש נתניהו הוא יושב ראש הליכוד בפתח תקווה, כדי בשארי. נתניהו הוציא סרטון ביחד עם בשארי בו קרא להצביע ל'מחל' במועצת העיר – עדיין לא ברור האם נתניהו יתמוך בראש העיר המכהן, רמי גרינברג. אחרי היו"ר בשארי, רשימת הליכוד בפתח תקווה היא כזאת: 2. יגאל כהן, 3. איציק לוזון, 4. אביגיל עלי, 5. יאיר שחר. נתניהו יוציא בימים הקרובים סרטונים עם מועמדים נוספים, שנפגשו איתו בכנסת.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. ישי

    רק מחל

  2. יפה

    מציעה לנתניהו למנות את פיירברג מרים ראש עיריית נתניה לשרת ההסברה או שרה לבטחון פנים יד ימינו של בן גביר ולהצמיח אותה לראשות הממשלה לאחר עידן נתניהו. חובה חובה. אישיות.מדהימה. היא תנהל את המדינה ואת הליכוד ביד רמה. סגנים ברקת ולוויין. הצעירים ימשיכו כשרים קיש, ארדן, דנון,. כל היתר הביתה ולהצמיח מנהיגים צעירים ממשרדי פרסום או מהאוצר. די….. הנשים גם הביתה לא רואה מישהי אפקטיבית. התאכזבתי מגוטליב הצורחת בלי לחשוב הרבה . הגברת גמליאלי גמרה את הסוס מזמן, גם הילדונת אפילו שכחתי את שמה סליחה, צריכה לצמוח עוד קצת. אטרביאן בכלל להוציא מהליכוד ומהממשלה בטוח. לא עשתה כלום ואיכזבה בגדול. צריך להתחיל לבנות את המפלגה עם פנים חדשות. מרים פיירברג למנות מיד כשרה ולהצמיח אותה להנהיג לראשות ממשלה. חובה

כתיבת תגובה