בני ברק

יו"ר דגל התורה: "אין שום סיבה שהריצה הנפרדת תהפוך למחלוקת"

I have 312views
יו"ר דגל התורה בבני ברק, מנחם שפירא, לאבי מימרן במהדורה המרכזית: "מה שהפריע לתושבי העיר בבני ברק זה שיטת הניהול כולל חלוקת משאבים לא הוגנת. הרבה כאלו שהיה להם צורך לא קיבלו בגלל זה. לכן הקהילות והציבור רצו שינוי וההסכם שעשינו יתקן את העוול"

מנהל המחלקה המוניצפלית וסגן ראש עיריית בני ברק, מנחם שפירא שהוצב כיו"ר דגל התורה בעיר, התראיין הערב (חמישי) לאבי מימרן במהדורה המרכזית. שפירא נשאל על הפרת ההסכם שדגל התורה חתמה מול ש"ס באלעד, כאשר הפעם דגל הייתה צריכה לתמוך במועמד הספרדי לראשות העיר. שפירא אף נשאל, בין היתר, מהי סיבת הווטו שהטילו בתחילה על חנוך זייברט – ומדוע הורידו אותו לבסוף.

"מה שהפריע לתושבי העיר בבני ברק זה שיטת הניהול כולל חלוקת משאבים לא הוגנת. הרבה כאלו שהיה להם צורך לא קיבלו בגלל זה. לכן הקהילות והציבור רצו שינוי וההסכם שעשינו יתקן את העוול. ובעזרת השם העיר בדרך לשינוי של חלוקת משאבים וכמובן בתחומי הניקיון, תשתיות, תחבורה ועוד", פתח שפירא.

בשאלת הפרת ההסכם מול ש"ס באלעד, בהוראת גדולי התורה, השיב כי "באלעד הלכנו עם ישראל פרוש בהוראת מרן ראש הישיבה הגר"ד לנדו שרצה בטובת. העיר, שס העמידו איתנו את אלעד בכל הסכם שיהיה ולא נותר לנו אלא לסגור עם אגודת ישראל במקומות אחרים. אנחנו לא רצינו לערב ערים אחד בשני אבל זה התוצאה ששס יצרו איתנו".

לסיום ביקש יושב ראש דגל התורה בבני ברק, לצאת דווקא עם מסר של אחדות בין כלל המפלגות החרדיות. "למרות שיש מקומות שרצים בנפרד אין שום סיבה שזה יהפוך למריבה. אנחנו לקראת ימים של סוכת שלום ונקווה ונתפלל שיהיה אוירה של אחדות ולא יהיה מחלוקת למרות חילוקי הדעות", ציין שפירא.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. אריה

    וואו יש כאן משהו לא הגיוני כל המחלוקת אי ה צד יקבל הקצאה יותר טובה וכו או מי יקבל איזה ג'וב איפה דאגה לאזרח שמשלים ארנונה שיקבל מה שמגיע לו בזכות ולא בחסד

כתיבת תגובה