אלעד

"איים שיקרע אותנו לגזרים": האשמה חריפה נגד ראש עיריית אלעד

I have 782views
יניב בדלוב, יו"ר הציונות הדתית באלעד, יוצא בהאשמה חריפה כנגד ראש העיר ישראל פרוש: "ערב לפני הכרזתי ראש העיר ישב אצלי בסלון והצהיר כי אם אתמוך ביהודה בוטבול הוא 'יקרע אותנו לגזרים'. לא אתן לזה להתממש" • פרוש הגיב: "אוהב את הדתיים-לאומיים בעיר"
בדלוב ופרוש, בזמנים טובים יותר. צילום: פייסבוק

אלעד סוערת: יניב בדלוב, יו"ר הציונות הדתית באלעד שהביע בימים האחרונים את תמיכתו במועמד ש"ס לראשות העיר, יהודה בוטבול, יצא היום (חמישי) בדברים חריפים כנגד ראש העיר המכהן שמתמודד לקדנציה נוספת, ישראל פרוש. בדלוב מאשים את פרוש בכך שהוא מנסה לסכסך בינו לבין עובדי עירייה, ואף מצהיר בצורה חריפה ביותר כי פרוש לא פחות מאיים עליו – על העברת תמיכתו לבוטבול.

"לאחר החג אפרסם את תוכנו של ההסכם", התייחס בדלוב להסכם התמיכה שחתם עם בוטבול. "תאמינו לי שעל הסכם כזה גם פרוש בעצמו אם היה חבר קהילה היה חותם, אנחנו הולכים למהלך שיחזיר לנו את הדברים היקרים לנו שנלקחו, מהלך שירים את קרנה של הקהילה ושיהפוך אותה לשותפה אמיתית בניהול העיר".

כאן עבר יושב ראש הציונות הדתית באלעד להאשמה חריפה ביותר: "אנחנו רק בהתחלה, תהיו חזקים, ערב לפני הכרזתי ראש העיר ישב אצלי בסלון והצהיר כי אם אתמוך ביהודה הוא 'יקרע אותנו לגזרים'. המטרה היא אחת – לפצל אותנו! ראש העיר צר לי – לא אתן לזה להתממש! נראה כי שיטות הפרד ומשול אותן נקט ראש העיר בהצלחה לא מבוטלת בקרב קהילות ספרדיות וחסידיות בעיר לא יעבדו הפעם על קהילת הדתיים לאומיים".

מטעמו של ראש העיר ישראל פרוש נמסר בתגובה כי "אין לנו שום קשר לידיעה שהופצה היום על הנעשה בתוך הקהילה הדתית-לאומית היקרה באלעד. ראש העיר אוהב את הקהילה הדתית לאומית בעיר, מעריך אותה ופועל למענה שנים ארוכות. הוא קורא לחברי הקהילה להצביע לסיעתו של יניב בדלוב למועצת העיר, ולישראל פרוש לראשות העיר, כדי שנוכל להמשיך לפעול גם בשנים הבאות למענם".


ההאשמות החריפות של יניב בדלוב נגד ישראל פרוש, ראש עיריית אלעד

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 4 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  גם אם בדלוב צודק ,
  גם ממנו לא הצלחנו לקבל יחס ראוי

  אז כדאי שיטול קורה מבין עיניו…

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  בדלוב שקרן
  כולם הולכים עם פרוש

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   ופרוש לא שקרן ?…..

 3. אנונימי

  שאלה אחת האם זה נכון מה השמועות שאתה דורש לחסל חצי מהישיבות בעיר שזה כולל ישיבות אשכנזיות וישיבות ספרדיות ואת המוסדות של עץ בעיר ולעצור הרחבות בניה בעיר והחזרת הבניינים שנלקחו מימכם לטובת סמינירים בעיר ,והאם זה לא נכון שיצאו בהודעה חתומה ומחייבת חוקית שזה לא נכון וכך נוכל להצביע בלב שלם.

כתיבת תגובה