בני ברק

גודי סילמן חושף: "שקלנו לרוץ בנפרד לראשות העיר, גדולי ישראל הכריעו אחרת"

I have 278views
גודי סילמן, שמוצב במקום השני ברשימת דגל התורה בבני ברק ומיועד לתפקיד סגן ראש העיר בקדנציה הקרובה, במהדורת הבוקר בהגשת איתי גדסי ויענקל'ה פרידמן, מתייחס למכת העכברים: "לא מתכחש שבהתחלה לא ידענו איך לטפל. אנחנו בתהליך של לנצח את זה. מתחייב חד משמעית שנמגר את התופעה"
סילמן מתברך ממרן הגר"ד לנדו

גודי סילמן, שמוצב במקום השני ברשימת דגל התורה בבני ברק ומיועד לתפקיד סגן ראש העיר בקדנציה הקרובה, התראיין הבוקר (חמישי) במהדורת הבוקר בהגשת איתי גדסי ויענקל'ה פרידמן. לדבריו: "הייתי עד עתה מנהל לשכת ראש העיר, אבל עכשיו נקראתי לדגל ואני מגיע עם רצון להזיע ולהוכיח את עצמי".

לשאלה על הביקורת של הציבור בקדנציה האחרונה בבני ברק, עם מכת העכברים, השיב סילמן: "בואו נגיד את האמת – לא הכול נעשה באופן מושלם, אבל אין חכם כבעל הניסיון. נעשו הרבה דברים שלא נעשו בקדנציות האחרות, אבל כמובן לא מתכחש שבהתחלה לא ידענו איך לטפל ואז אחרי בדיקות טיפלנו. אירוע מיגור העכברים הוא מאתגר, זה נמשך על פני שנים, אבל לא יודעים ברגע אחד לשים על זה פלסטר. אנחנו בתהליך של לנצח את זה. מתחייב חד משמעית שנמגר את התופעה".

בעניין הווטו שדגל התורה הטילה בתחילה על המועמד חנוך זייברט, סיפר: "מעריכים שנדע לעבוד בשיתוף פעולה מעולה ביחד. הנושא העיקרי שהטריד את הקהילות הליטאיות בבני ברק, וקיבלנו מזה הישג גורף לכלל התושבים, זאת תחושת הקיפוח של חלוקת השליש-שליש-שליש ללא קשר לגודל האוכלוסייה. החלוקה כוללת תקציבים, הקצאות וכן על זה הדרך. זה יהיה בסוף לפי תוצאות הבחירות, אם נניח אגודת ישראל תקבל 90% מקולות התושבים – היא תקבל 90% מהתקציבים".

"דגל התורה רצה לראשונה באופן עצמאי בבני ברק", המשיך סילמן, "אנחנו שואפים הכי גובה – 14 מנדטים, רוב במועצת העיר. חד משמעית שקלנו לרוץ בנפרד לראשות העיר, בסופו של דבר גדולי ישראל הכריעו את הריצה עם זייברט". סילמן חידד: "הפתרון האידיאלי ביותר לכל תושב אחרי שביטלנו את חלוקת השליש, זה שלפתק שלו יש משמעות בקלפי".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה