בני ברק

פרוש מתייחס לראשונה לסערת הפריימריז: "דילגנו על מכשולים"

I have 281views
יו"ר שלומי אמונים, השר מאיר פרוש, הזמין את ראשי הקהילות הכלל חסידיות בבני ברק לכנס בחירות במהלך חול המועד סוכות הקרוב • בהתייחסות לסערת הפריימריז בעיר: "לא קלה הייתה הדרך, דילגנו על מכשולים ומהמורות. לאחר הבחירות נקים פורום שיתכנס לעיתים תכופות"
מאיר פרוש. צילום: נועם מושקוביץ, דוברות הכנסת

יו"ר שלומי אמונים, השר מאיר פרוש, הזמין הערב (רביעי) את ראשי הקהילות הכלל חסידיות בבני ברק לכנס בחירות במהלך חול המועד סוכות הקרוב. בהזמנה פרוש מתייחס למעשה לראשונה לסערת הפריימריז בעיר, ולטענות שעלו מצד מספר קהילות על הליך לא תקין. "לפני מספר חודשים הודעתי בכינוס ראשי הקהילות הכלל חסידיות בעיר בני ברק על פריימריז לבחירת הנציגים לעירייה, לאחר תהליך ארוך והתנהלות מול כלל הקהילות בעיר, בסי"ד אנו זוכים להתבשר על נבחרת חדשה שתייצג את כלל הקהילות החסידיות בעיר התורה והחסידות בשנים הקרובות", פתח פרוש את מכתבו.

"לא קלה הייתה הדרך, דילגנו על מכשולים ומהמורות אבל ב"ה פנינו לעתיד, נציגינו הנבחרים היה ר' יוסף יצחק יעקובוביץ הי"ו, ר' שלמה פדר הי"ו, ר' אברהם לוין הי"ו, בכוחות משותפים יחד עם שאר נציגי אגודת ישראל ובראשם המועמד לראשות העיר הרב חנוך זייברט הי"ו יעשו הכל לייצג נאמנה את ציבור תושבי העיר בכלל והציבור החסידי בפרט", המשיך פרוש.

לדבריו: "לאחר בחירת הנציגים קיימתי שיחות רבות עם ידידי ועמיתי ר' חנוך לקראת בחירתו לראשות העיר, בס"ד הגענו להבנות שיסייעו לו בניהול העיר ולנו לייצג בעירייה את הקהילות המשתייכות לסיעת שלומי אמונים ברחבי הארץ, שמחתי לגלות שר' חנוך ראיתי את חשיבות מעמדם של נציגינו בעירייה וסיכמנו שהם יהיו שותפים בכירים ומלאים בניהול בעיר והעירייה תחת הנהגתו, ובהכוונת מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א ואדמו"רי ורבני העיר".

"כפי שהצהרתי בפני הקהילות לאורך התהליך, אני נשאר ללוות את פעילות הנציגים הנבחרים בבני ברק וחשובה לי הצלחת נציגי הסיעה הכלל חסידית – שלומי אמונים. לאחר הבחירות נקים פורום שיתכנס לעיתים תכופות כדי שנוכל לייצג נאמנה את כלל הקהילות בעיר", ציין פרוש. "לקראת הבחירות לעירייה שיתקיים ב-ט"ז חשון, אבקש להתכנס לכינוס בחירות ראשון בעיר לטובת והצלחת רשימת אגודת ישראל ולהצלחתו של המועמד לראשות העיר הרב חנוך זייברט הי"ו, הכינוס יתקיים בעז"ה ביום ראשון א' חוה"מ סוכות ט"ז תשרי".


המכתב של מאיר פרוש לנציגי הקהילות בבני ברק

//עוד כתבות

כתיבת תגובה