ירושלים

"לגדול או לחדול": מלחמת אגודה נגד 6-3 לדגל

I have 411views
רשימת אגודת ישראל למועצת העיר ירושלים משיקה את הקמפיין וחושפת את הסלוגן שילווה את מערכת הבחירות - "לגדול או לחדול" • באגודה מבהירים: 6-3 לטובת דגל התורה כבר לא יחזור על עצמו

"לגדול או לחדול": קמפיין אגודת ישראל בירושלים יוצא לדרך. רשימת אגודת ישראל למועצת העיר ירושלים משיקה את הקמפיין וחושפת הבוקר (רביעי) כאמור את הסלוגן שילווה את מערכת הבחירות – "לגדול או לחדול". באגודה מבהירים: 6-3 לטובת דגל התורה, כפי שקרה במפלה בבחירות הקודמות, כבר לא יחזור על עצמו.

הסלוגן נועד לתת ביטוי למצב לפיו אם כוחה של סיעת אגודת ישראל במועצת העיר ירושלים לא יגדל, יכולת העשייה והפעילות למען קהילות הקודש בעיר ייחלש ויחדל מלהתקיים.

"מודעת הבחירות הראשונה שמפורסמת היום מבטאת את האמירה שתלווה את כל קמפיין הבחירות כי המציאות חייבת להשתנות, לפיו הציבור החסידי בירושלים לא יכול עוד לסבול את המצב הנוכחי, בו מעמדו ועמדותיו העקרוניות אינן כשווה בין שווים בניהול העיר", אומרים הבוקר במטה הקמפיין.

במטה ההסברה של אגודת ישראל בירושלים מציינים כי "הכוח לשינוי הוא לא בידיים שלנו, אנחנו עוזרים ומלווים את המערכה, אך הכוח לשינוי האמיתי נמצא בידי הפעילים העוסקים במלאכת הקודש של הבאת כל קול לקלפי. ירושלים חייבת אגודת ישראל חזקה, המציאות חייבת להשתנות, וזה בידיכם".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 5 תגובות

 1. יוסי

  תמיד קול חי אוהבים לחפש כותרות שיחלחלו מריבות!
  למה?
  למה לעשות את זה כמריבה בין שני אחים אוהבים?
  הייתם צריכים לכתוב אגודת ישראל מחליטים לשנות את המשוואה או משהו בסגנון אבל מה המילה הזאת ’מלחמה’?
  מה תרוויחו ממריבות??

  1. רק דגל בירושלים!!!!!!!

   גם אני אמרתי את זה שזה נגד דגל עוד הרבה לפני שראיתי את הכתבה הזו זה פשוט מאוד לא צריך להיות קול חי כדי להבין את זה

 2. הגיון

  אנחנו נשמח שגם הם יגדלו. אבל מה זה קשור כמה דגל יקבלו. להערכתי הפעם יהיה 7 לדגל. כמה לאגודה תלוי בחסידים. מה שברור שכל מי שלא מזוהה עם חסידות מסוימת מצביע לדגל. כי אגודה מפלגה מאד מזוהה ומאד חסידית.

 3. יאיר

  יהיה 7 -4
  או 6- 4
  אין להם יותר משלוש את הרביעי יקבלו בגלל הסכם עודפים….
  ואצל דגל אם יעבדו נכון יוכלו לגדול ואם לא ישמרו על ההישג הקודם שהגיע בזכות ולא בחסד….

 4. דוד

  זה יגמר 5 -5
  תזכרו שאמרתי

כתיבת תגובה