ירושלים

בא לברך ויצא מקלל: השלט שפגע במועמד השמאל, וחשף את מקום מגוריו האמיתי

I have 833views
מביך: מודעה שנתלתה במושב אורה בירכה את המועמד יוסי חביליו על ריצתו לראשות העיר ירושלים, אך חשפה פרט שחביליו מנסה להסתיר היטב - "יוסי תושב המושב" • במטה הקמפיין שלו תקפו: "שלט מזויף ושקרי שנתלה על ידי מי שמפחד מהתמודדותו"
המודעה שנתלתה במושב אורה. שימוש לפי סעיף 27א לזכויות יוצרים

בא לברך ויצא מקלל: מודעה שנתלתה היום (שני) במושב אורה הסמוך לירושלים, בירכה את המועמד לראשות העיר ירושלים, יוסי חביליו, על מועמדותו. ומה הקשר למושב אורה? מסתבר, לפי המודעה שכללה את סמל מועצת המושב, שחביליו בכלל מתגורר באורה ולא בירושלים. כך יצא שבמקום ברכה הגיעה המודעה ופגעה בחביליו מאחר והוא אינו תושב ירושלים – מה שרק יספק תחמושת למועמדים מולו.

הקרב על ראשות העיר ירושלים לא באמת נחשב ל"קרב", מאחר וראש העיר הנוכחי משה ליאון צפוי לנצח ברוב מוחץ. אלא שהמועמד העיקרי שניצב מולו הוא חביליו, שמתמודד מטעם גוש המרכז-שמאל אחרי שהצליח לאחד סביבו את מרבית המפלגות החילוניות שאינן 'הליכוד'. אם סיכוייו של חביליו היו נמוכים עד כה, הגיעה כעת המודעה והורידה את סיכוייו עוד יותר.

חביליו, במערכת הבחירות הקודמת אז תמך בעופר ברקוביץ. צילום: פלאש 90

"תושבי אורה ומטה יהודה מברכים את תושב המושב, יוסי חביליו, על התמודדות לראשות עיריית ירושלים. מאחלים בהצלחה! כולנו מאחוריך", נכתב במודעה, מה שחשף את הפרט שחביליו התאמץ קשות להסתיר במערכת הבחירות הנוכחית ולנסות ולייצר מצג כביכול הוא מועמד ירושלמי 'אותנטי'. במועצה האזורית מטה יהודה התנערו מהשלט שנתלה במושב אורה, והבהירו כי "השלט לא שלנו ולא מטעמנו".

מחביליו ואיחוד הרשימות שמאחוריו נמסר: "מהבוקר אנשי התעוררות שולחים לעיתונאים את השלט המזויף והשקרי הזה שנתלה על ידי מי שמפחד מהתמודדות שלי לראשות העיר ומהעמדות הברורות שלי נגד ניסיונות ההפיכה המשטרית.זיוף ומרמה הן עבירות חמורות וחבל מאוד שבה מתעסקת תנועת התעוררות. מעציב ומאכזב. במקום להתנצל על החלק של חברי התנועה בהרס הדמוקרטיה, ובמקום להצטרף אל 'האיחוד הירושלמי' ולהיאבק יחד נגד הקיצוניים, החליטו בהתעוררות להמשיך ולקדם את האינטרסים של גדולי הקנאים בירושלים. חבל. עוד לא מאוחר לעשות את המעשה הנכון, להתנגד להפיכה ולהצטרף אלינו".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה