ראשון לציון

גפני וסמוטריץ' השיקו ביחד את קמפיין סיעת 'מאמינים בראשון'

I have 190views
אחדות נדירה בראשון לציון: יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני, ויו"ר הציונות הדתית השר בצלאל סמוטריץ', השיקו השבוע ביחד את קמפיין סיעת 'מאמינים בראשון' • יתמכו בראש העיר, רז קינסטליך, שאף השתתף בטקס השקת הקמפיין
צילום: שניאור שיף

השבוע הושק קמפיין סיעת 'מאמינים בראשון' שבראשות חברי המועצה שמואל ג'מיל ויו"ר הציונות הדתית בעיר, נועם חדד, המאחדת מקיר לקיר את כלל הקהלים במגזר הדתי בראשון לציון. במעמד מאות פעילים ואוהדים נחנך מטה הבחירות המרכזי של הרשימה, ונחשף הסלוגן של הקמפיין שילווה את הרשימה – "מסורת של עשייה".

יו"ר דגל התורה ויו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני, ויו"ר הציונות הדתית ושר האוצר, ח"כ בצלאל סמוטריץ, השתתפו יחד באירוע וישבו זה לצד זה בהבעת תמיכה משותפת ונדירה ברשימה. הם קראו למאות משתתפי הכנס לפעול ולעזור לרשימה המאוחדת 'מאמינים בראשון' המאגדת והמייצגת את כלל הציבור הדתי על כל גווניו.

קודם לכנס התקיים מעמד טקס קביעת מזוזה במקום על ידי ראש ישיבת ההסדר הרב שלמה לוי, לאחר מכן נכנסו מאות המשתתפים לאולם המטה המרכזי ברחוב שמוטקין בעיר לשמוע את דברי הרבנים, אישי הציבור, ונציגי התנועה. את הערב הנחה דוד גבאי שהינו מועמד ברשימה. במעמד השתתפו גם אישי ציבור נוספים, ביניהם יו"ר ועדת חוקה חוק ומשפט ח"כ שמחה רוטמן, סגנית שר האוצר ח"כ מיכל וולדיגר, וח"כ אוהד טל, ראש העיר רז קינסטליך ויו"ר המועצה הדתית אייל לוי.

כמו כן השתתפו רבני חב"ד בעיר, רבני מדרשיות לנוער וצעירים, ורבני הקהילות. "כל הדוברים ציינו את התפעלותם מהחיבור ומהאחדות בין כלל נציגי הציבור הדתי על כל גווניו שמביאה איתה רשימת 'מאמינים בראשון' דבר שמהווה מכפיל כוח ויתרון רב לעשייה ברוכה וענפה בקדנציה הבאה. כמו כן הדוברים נציגי הכנסת והממשלה הביעו את תמיכתם ברשימה וקראו בדבריהם לפעול ולהירתם למען הרשימה המאוחדת 'מאמינים בראשון'", נמסר ממטה המפלגה.


צילומים: שניאור שיף

//עוד כתבות

כתיבת תגובה