חדרה

אחדות: הרשימה החרדית-דתית מתרחבת, זאת המפלגה החדשה שהצטרפה

I have 155views
האחדות ממשיכה בחדרה: מפלגת 'מאמינים בחדרה' מצטרפת לרשימת 'המחנה המאמין' - שם כבר נמצאים ש"ס, דגל התורה, הציונית הדתית לאומית, הציבור החילוני-מסורתי בעיר, חב"ד, עוצמה יהודית, קהילת עולי צרפת והקהילה הקווקזית
אביטן וביטון. באדיבות המצלם

האחדות ממשיכה בחדרה: מפלגת 'מאמינים בחדרה' מודיעה הבוקר (רביעי) כי היא מצטרפת לרשימת 'המחנה המאמין' ובכך מגשימה את החזון של מייסדיה ומציגה אחדות שורות של כלל הציבור המאמין בחדרה תחת רשימה אחת.

אחרי האיחוד של ש"ס, דגל התורה, הציונית הדתית לאומית, הציבור החילוני-מסורתי בעיר, חב"ד, עוצמה יהודית, קהילת עולי צרפת והקהילה הקווקזית, אמש הצטרפה כאמור גם מפלגת "מאמינים בחדרה" בראשות ישראל אביטן לרשימת "המחנה המאמין", בראשות בועז ביטון ובנשיאות בן ציון נורדמן.


ישראל אביטן, יו"ר "מאמינים בחדרה". באדיבות המצלם

אביטן וביטון. באדיבות המצלם

יו"ר המחנה המאמין, בועז ביטון אמר לאחר חתימת ההסכם: "היום, ימים ספורים לפני יום הכיפורים, הציבור בעיר מתבשר על תום המחלוקות ואחדות השורות בעיר של כל הקהל המאמין. אמש השלמנו את האחדות המלאה והכוללת בעיר מתוך מטרה משותפת לפעול כולנו יחד לטובת הציבור המאמין בעיר חדרה".

,הוכחנו שבניגוד לערים אחרות, שבהן אנחנו מתבשרים על פיצולים ורשימות חדשות, כאן בחדרה מתגברים על המחלוקות ויחד, כל הנציגים מכל המפלגות והציבורים המאמינים בעיר, מוכיחים שאפשר להתמודד ביחד באחדות מלאה מקיר לקיר", הוסיף ביטון.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. חדרתי

    בחדרה צריך לא לבחור בבטונים כי הם דואגים רק לעצמם הגשמים

כתיבת תגובה