באר שבע

שמות חדשים ברשימת ש"ס; הנציג שהודח והשר שנשלח 'לעשות סדר'

I have 302views
השר יעקב מרגי הודיע על נציגים חדשים ברשימת ש"ס בבאר שבע, כאשר היו"ר הנוכחי, עופר כראדי - הודח • בראש הרשימה הוצב אושרי אביכזר, אריה דרעי אישר את הנציגות החדשה • "נפעל להצעדת שירותי הדת"

החלפת נציגי מפלגת ש"ס, בעיר באר שבע: השר יעקב מרגי, שמונה מטעם המפלגה כאחראי על העיר לקראת הבחירות המוניציפליות, הודיע כי הצליח לגבש רשימה חדשה עם נציגים חדשים. "בברכתו של יו"ר התנועה הרב אריה דרעי, השר מרגי גיבש את רשימת ש"ס לבחירות הקרובות", נמסר מטעם דוברות מפלגת ש"ס. מרגי נשלח לעיר במטרה 'לעשות סדר', ולקבוע כאמור את הרשימה החדשה.

בראשות הרשימה למועצת העיר באר שבע יעמוד הרב אושרי אביכזר, דמות רבנית חשובה ומוכרת בקרב בני התורה ובני הנוער בעיר. במקום השני שובץ הרב אליעזר חסידיאן איש רב פעלים, ובמקום השלישי הרב מלאכי בוטבול מחשובי אברכי בית מדרש 'קול יהודה'. מי שלמעשה הודח מהובלת המפלגה בבאר שבע, הוא עופר כראדי.

מרגי מסר: "אני שמח שהצלחנו לגבש רשימה צעירה, חזקה ומובילה שתצעיד את תנועת ש"ס בבאר שבע להישגים משמעותיים עבור תושבי העיר ושירותי הדת בשנים הבאות. התודה והברכה לידידי ורעי הרב עופר כראדי שהנהיג במשך שנים רבות את תנועת ש"ס בבאר שבע ופעל רבות ונצורות עבור תושבי העיר, תלמודי התורה, הישיבות והכוללים והצעיד את שירותי הדת לגבהים. הרב כראדי ימשיך להיות חלק משמעותי בתנועת ש"ס ויתרום מניסיונו רב השנים למשמר הנכנס".

אביכזר הוסיף, כי "אני מודה ליו"ר התנועה הרב אריה דרעי ולשר יעקב מרגי על האימון שנתנו בי להוביל תנועת ש"ס בבאר שבע, התנועה הקדושה שהקים וייסד מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל. אני מקבל את התפקיד בחרדת קודש ובעז"ה אפעל יחד עם חבריי לסיעה למען תושבי העיר והצעדת שירותי הדת. ברצוני להודות לרב עופר כראדי שהנהיג את התנועה במשך שנים רבות ופעל רבות להרמת קרנה של תורה, אין לי ספק כי הרב עופר ימשיך ויתרום מניסיונו למען הצלחת התנועה".

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 4 תגובות

 1. שלום

  רק שס

 2. משה

  למה להשחיר עם המילים 'הודח' וכדו'? הבן אדם יצא כמו גדול, מכיר את מקומו, ומכיר בצורך להכניס דם צעיר. כל הכבוד לו.
  רק תזכרו שאצל האחרים אין דברים כאלה…

 3. מאיר סלמה

  עוילום הזה

כתיבת תגובה