צפת

רשמי: יוסי קקון מציג את מועמדותו לראשות העיר; יקבל תמיכת כלל החרדים?

I have 148views
"צפת יוצאת לדרך חדשה", מוסרים במטה הקמפיין של יוסי קקון, שחוזר לצפת ומציג רשמית את מועמדותו לתפקיד ראש עיריית צפת • לדבריו: "אעשה עבור כולם, הניסיון שצברתי יסייע להגשים את המשימה" • במטה שלו מסרבים להשיב האם קיבל תמיכת כלל החרדים
קקון, על רקע העיר צפת. צילום: פלאש 90/יוני צור

אחרי שבועות של שמועות ודיווחים, יוסי קקון מציג היום (שני) רשמית את המועמדות שלו לראשות העיר צפת. קקון ירוץ מטעם מפלגת ש"ס, אך במטה הקמפיין שלו מסרבים להשיב האם קיבל את תמיכת שאר המפלגות החרדיות, אגודת ישראל ודגל התורה, ובמידה וכן האם חתמו על הסכמים כלשהם. עם זאת, בהודעה הרשמית על ריצתו של קקון, הפרטים הללו נרמזים: "זוכה לתמיכה מצד קהילות ומפלגות שונות".

יוסי קקון, בן 39, נשוי ואב ל-4 הוא בעל ניסיון רב בתחום המוניציפאלי, ובתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל המועצה המקומית רכסים. תחת ניהולו נחתם הסכם הגג שיהפוך את רכסים לעיר. קודם לכן שימש קקון כסמנכ"ל מוסדות 'מגדל אור' והיה אחראי על הפיתוח והקשר מול הרשויות. בתפקידיו נודע כאיש עשייה חרוץ ומקצועי. קקון התגורר בעבר בצפת ובה נולדו שני ילדים מתוך ארבעת ילדיו. בשנת 2008, זכה קקון באות 'יקיר העיר צפת' על פעילותו למען הנוער בעיר.


קמפיין הבחירות של קקון

בקמפיין הבחירות שלו מציג קקון את החזון לעתיד העיר צפת. חזון של עשייה עבור כל הקהלים בעיר. חזון של פיתוח העיר והשבתה למעמד של עיר מפתח בצפון, בתחומי החינוך התעסוקה, הדיור, התיירות, הבריאות ועוד. "קקון זוכה לתמיכה רחבה מצד קהילות ומפלגות שונות בעיר שרואים בו המועמד המוביל והמבטיח לשגשוגה ופיתוחה של העיר. במשך כהונתו בשלל תפקידים בכירים בחברה, חרט על דגלו את העשייה הברוכה לצד מקצועיות בלתי מתפשרת, בחריצות, במאור פנים ובאהבת ישראל", נמסר ממטה הקמפיין של קקון.

"את ביתנו הראשון קבענו מוריה רעייתי ואני בעיר צפת", מסר קקון עם ההכרזה הרשמית על מועמדותו. לדבריו: "אני שמח לשוב אליה עם המון ניסיון בתחום המוניציפלי. בכוונתי לרתום את הניסיון שלי למען העשייה עבור תושבי צפת. צפת זקוקה למישהו שיעשה עבור כלל התושבים בנחישות ובמקצועיות. אני מאמין שהניסיון שצברתי יסייע להגשים את המשימה".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה