בני ברק

פגישת דגל ואגודה: דנו על ניהול העיר במידה וינצחו, הווטו על זייברט נדחק הצידה

I have 87views
בפגישת צוותי דגל ואגודה היום בבני ברק לא עלה נושא הווטו על חנוך זייברט • השיח עסק יותר בשאלה איך צריכה להתנהל העיר בשותפות במידה ויתמכו במועמד אחד וינצחו בבחירות, לאור טענות דגל • שני הצדדים מדווחים על פגישה עניינית ומציינים כי "כרגע אין נסיגה ואין התקדמות"
בני ברק, היום. צילום: פלאש 90

שבוע בדיוק למועד האחרון בו ניתן להגיש מועמדות לראשות עיר במסגרת הבחירות לרשויות המקומיות, ועד כה אף אחד עדיין לא הגיש מועמדות לראשות העיר בני ברק. המועמדים הצפויים הם כידוע חנוך זייברט מאגודת ישראל וח"כ אוריאל בוסו מש"ס, כאשר באגודה מנסים להוריד את הווטו שדגל התורה הטילה על זייברט. היום (רביעי) התקיימה פגישה בעניין, ל'מקומי קול חי' נודעו בפרסום ראשון פרטים מהפגישה.

נתחיל מהסוף. הפגישה, שהתקיימה במקום ניטרלי בבני ברק שלא מזוהה עם אחד הצדדים, הסתיימה למעשה ללא התקדמות כלשהי. לפגישה הגיעו צוותי המשא ומתן של שני המפלגות שמרכיבות יחד את 'יהדות התורה', במטרה לראות כיצד ניתן להוריד את הווטו מזייברט ולהמשיך ולשתף פעולה בעיר החרדית הגדולה בישראל. "אין התקדמות בנושא – אבל חשוב להדגיש שגם אין נסיגה", מדווחים שני הצדדים.

בפגישה השתתפו חמישה אנשים. מדגל התורה: חבר הכנסת יעקב אשר ומנחם שפירא, האחראי במחלקה על התחום המוניציפלי ומי שיירש את אברהם רובינשטיין כיו"ר דגל התורה בבני ברק (רובינשטיין הודיע השבוע על פרישתו מהעירייה, מ.ה). מאגודת ישראל: חבר הכנסת לשעבר ונציג חסידות גור, אליהו חסיד, שיקי מנדל חבר מועצת העיר ונציג חסידות ויזניץ, ויוסי דייטש נציג שלומי אמונים והחסידויות הקטנות.

הנוכחים בפגישה סיפרו ל'מקומי קול חי' כי נושא הווטו על חנוך זייברט לא היה בדיון, ולמעשה כמעט ולא עלה. השיח עסק יותר בשאלה איך צריכה להתנהל העיר בשותפות במידה ויתמכו במועמד אחד וינצחו בבחירות, לאור טענות דגל. שני הצדדים מדווחים על פגישה עניינית ומציינים כאמור כי "כרגע אין נסיגה ואין התקדמות". בשני הצדדים מעוניינים לדון בשאלה איך ינהלו את העיר במידה ולבסוף ינצחו בבחירות.

//עוד כתבות

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ש'דגל' ו'אגודה' ישחררו את בני ברק ויתנו לבוסו לנהל את העיר הזאת
  המצב של העיר כיום מצריך שינוי

 2. בני ברקי

  העיר צריכה להתנהל בהתאם לרצון תושביה
  ולא לפי גחמתם של בעסקונה הרקובה בדגל ובאגודה
  שישחררו את זרועותיהם מהעיר ויתנו לתושבים להביע את דעתם

כתיבת תגובה