אשדוד

סרי פתח את הקמפיין עם "הכנס הפוליטי הגדול ביותר"; כמה הוציא על קידום ברשת?

I have 106views
למעלה מ-2,000 איש השתתפו בכנס הבחירות הגדול של ברק סרי, המועמד לראשות העיר אשדוד, כך לפי המטה שלו • לדבריו: "המסע המשמעותי בחיי. אני לא איש של אף אחד, אני רץ ברשימה עצמאית" • הסכום המופרז שהוציא על קידום ברשת החברתית
סרי, הערב. צילום: דוברות

איש האסטרטגיה שמנסה לכבוש את ראשות העיר אשדוד בעצמו, יוצא לראשונה בכנס גדול. הערב (ראשון) קיים המועמד ברק סרי כנס באשדוד, בהשתתפות למעלה מ-2,000 איש על פי מטה הקמפיין שלו, כחלק מפתיחת מסע הבחירות שיימשך בחודשיים הקרובים. בינתיים, בניגוד למה שציפה בתחילה, סרי לא קיבל תמיכה של אף מפלגה משמעותית גדולה – כולל לא את מפלגת ש"ס, על אף שהיה יועצו הקרוב של היו"ר ח"כ אריה דרעי.

"כנס תומכים ענק של ברק סרי: למעלה מ- 2000 איש הגיעו לכנס התמיכה של המועמד המוביל לראשות העיר, ברק סרי. זה הכנס הפוליטי הגדול ביותר שנערך באשדוד בשנים האחרונות", מסרו הערב במטה הבחירות של סרי, שאמר בנאומו כי "אנחנו יוצאים יחד לדרך למסע המשמעותי בחיי – המסע להצלת אשדוד. אנחנו יוצאים מכאן למלחמה על העתיד שלנו, על העתיד של העיר אשדוד – למען הילדים שלנו".

עוד הוסיף סרי: "אני לא איש של אף אחד. אני רץ ברשימה עצמאית, חברים בה אנשים מכל המפלגות וכל המגזרים. אני איש של כל תושבי אשדוד. כולם. ואני אהיה ראש העיר של כולכם". דבריו של סרי מגיעים כשברקע, כאמור, אי התמיכה מצד מפלגה כלשהי. סרי קיווה שאריה דרעי יעביר את תמיכת ש"ס באשדוד אליו, אלא שבסוף הוחלט להריץ את המועמד אבי אמסלם לראשות העיר – כשאמסלם אף עובר את סרי בסקרים.

סרי נחשב למועמד מקושר במיוחד, בשל עיסוקו הקודם כיועץ אסטרטגי של שורת שרים בכירים בממשלה הנוכחית ושרים לשעבר, מפלגות כגון ש"ס וחברות גדולות במשק. בשל כך מספר רב של עיתונאים בכירים, ביניהם עמית סגל, פרגנו הערב לסרי. במקביל, באשדוד טוענים כי סרי הוציא ב-90 הימים האחרונים 83.6 אלף שקלים על קידום ברשת החברתית 'פייסבוק'. לשם השוואה, זהו סכום הגדול מסכום הקידומים של 3 המועמדים הנוספים ביחד.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה