רחובות

"נחשון בן עמינדב": הומינר החל בקמפיין עם כנס בחירות, השר פרוש החמיא

I have 62views
לקראת הבחירות ברחובות - השר פרוש: "פנחס הומינר הוא הנחשון בן עמינדב של נציגי אגודת ישראל" • האדמו"ר מקרעטשניף, שהומינר נציגו, קרא להצביע לרשימה - בני האדמו"ר לקחו חלק בכנס, אליו הגיעו עשרות פעילים כדי לפתוח את הקמפיין
הכנס, אמש. צילום: קובי הר צבי

יוצאים לדרך: עשרות פעילים ותומכים השתתפו אמש (ראשון) בכנס פתיחת מערכת הבחירות של הרשימה החסידית-חברתית בראשות פנחס הומינר, יו"ר אגודת ישראל ברחובות. את האירוע כיבדו בנוכחותם בני מרן האדמו"ר מקרעטשניף שליט"א, השר מאיר פרוש, שר ירושלים ומסורת ישראל והרה’’ג ר’ אברהם ישראל רובין גאב’’ד בד’’ץ רובין, רב בית הכנסת פא’’י ומחשובי רבני העיר.

השר פרוש אמר במהלך נאומו כי "פנחס הומינר הוא הנחשון בן עמינדב של נציגי אגודת ישראל והניצחון הגדול שהיה בפעם הקודמת, היה אות כבוד לאגודת ישראל כולה ובעזרת ה' גם הפעם נביא הישג גדול לטובת כלל תושבי רחובות". לצד נאומי המוטיבציה, הוצגה בפני הפעילים תמונת המצב המדוקדקת נכון לנקודת הזמן הנוכחית. בנוסף, הועברה להם הדרכה מקצועית לקראת פעילות השטח בשבועות הקרובים.

במפלגה נחושים לשחזר ואף להגדיל את ההצלחה הגדולה של מערכת הבחירות הקודמת, אז לראשונה רצה הרשימה באופן עצמאי וגרפה כמנדט וחצי. על מנת לעשות זאת, בכירים במטה אמרו כי נדרשת עבודת שטח יסודית ומקיפה של כל פעיל שתכליתה גיוס מצביעים מחוץ למעגל התומכים הקלאסי של המפלגה. בכנס אף הועברו הנחיות פרטניות ורשימות שמיות לפעילים, כשהיעד שכל פעיל נטל על עצמו הוא הבאת חמישה מצביעים נוספים לכל הפחות.

במהלך הערב הובאה קריאת האדמו"ר כי על כל אחד ואחד לפעול למען הצלחת רשימת אגודת ישראל, הרשימה החסידית החברתית בעיר רחובות בראשות הומינר. בקדנציה הנוכחית צוות לשכתו טיפל באלפי פניות ציבור במגוון נושאים עירוניים ודלתו הייתה פתוחה לציבור הרחב, כולל "לשכה ניידת", שהנגישה את השירות לתושבים שהתקשו ליצור קשר או להגיע למשרדי העירייה השונים. על רקע זה מעמיד הומינר בבסיס המצע שלו רפורמת שירות מקיפה שתכליתה לייעל דרסטית את השירות והנגישות של כלל אגפי העירייה עבור תושבי העיר.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה