בית שמש

מלכיאלי מסרב להתחייב: האם אבוטבול ירוץ עד הסוף בבית שמש?

I have 235views
ב'מהדורת הבוקר' בהגשת בצלאל קאהן ודוד חכם, סירב השר מלכיאלי להתחייב שחברו למפלגה, משה אבוטבול, ירוץ עד הסוף בבחירות בבית שמש • עם זאת הצהיר: "ידע בעבר להביא הרבה מאוד קהלים, עליו לא תוכלו להגיד שיש בעיה של צביון"
מלכיאלי ואבוטבול. צילום: פלאש 90

אחרי ההחלטה הדרמטית של יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי להחזיר את סגן השר משה אבוטבול לעיריית בית שמש, כאשר הודיע אמש על התמודדותו לראשות העיר מול עליזה בלוך ושמואל גרינברג, סירב הבוקר (שני) שר הדתות מיכאל מלכיאלי, חברו למפלגה של אבוטבול, להתחייב שהוא אכן ירוץ עד הסוף בבחירות המקומיות בבית שמש.

מלכיאלי התראיין ב'מהדורת הבוקר' בהגשת בצלאל קאהן ודוד חכם, ואמר כי "על אבוטבול לא תוכלו להגיד 'צביון'. אבוטבול קיבל את תמיכת כל גדולי ישראל מכל החוגים והעדות. אין אדם ספרדי, חסיד וליטאי שיוכל להגיד מילה אחת נגדו. אין אדם אחד שיוכל להגיד שהוא לא איש מקצוע שהוביל את בית שמש וקידם את כל הפיתוח והשגשוג של העיר".

"אבוטבול יידע להביא קהלים גדולים בעיר, הוא זה שעזר לכל הקהילות והחצרות בעיר, בנה והקים להם בתי כנסת. יהדות התורה לא מגיעים כגוש אחד בבית שמש", הוסיף. כאשר נשאל האם הוא מסכים להתחייב שאבוטבול ירוץ עד הסוף, מלכיאלי סירב, אך הצהיר: "הכרזנו על המועמדות שלו על מנת שייכנס ללשכת ראש העיר בסופו של דבר. הוא ידע להביא הרבה מאוד קהלים בעבר".

//עוד כתבות

כתיבת תגובה