נתיבות

‏"כשמפירים הסכם ברגל גסה – נרוץ לבד וננצח": המסר של בכיר ש"ס • צפו

I have 268views
שר הדתות מיכאל מלכיאלי נשלח אמש לנאום בכנס בחירות של שס"ג, איחוד של ש"ס ודגל התורה, בעיר נתיבות • כשלצידו יושב סגן השר אורי מקלב, תקף מלכיאלי את הפרת ההסכם באלעד: "כאשר מפירים הסכמים ברגל גסה נרוץ לבד וננצח"
כנס הבחירות המאוחד בנתיבות - של ש"ס ודגל התורה יחד. באדיבות המצלם

16 יום לבחירות, והכעס בש"ס על הפרת ההסכם של דגל התורה מולם בעיר אלעד – עדיין ניכרת. במהלך כנס בחירות שהתקיים אמש (מוצאי שבת) בעיר נתיבות, שם האחדות החרדית שרדה ורשימת שס"ג שמורכבת מש"ס ודגל התורה רצה למועצת העיר, דיבר על כך נציגה הבכיר של ש"ס, שר הדתות מיכאל מלכיאלי. "כשיפרו הסכם – נדע לרוץ לבד ולנצח", אמר השר.

"פעמים רבות יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי שילם מחירים כבדים למען האחדות", פתח שר הדתות מלכיאלי את דבריו בכנס הבחירות. "אך כאשר מפירים הסכמים ברגל גסה נרוץ לבד וננצח", הוסיף מלכיאלי כשהוא מכוון ישירות להפרת ההסכם באלעד – שם הורה מרן הגאון הרב דוב לנדו לדגל התורה ללכת ולתמוך בראש העיר המכהן, ישראל פרוש, על אף ההסכם של דגל מול ש"ס.

"בערים שידעו לכבד הסכמים אנחנו הולכים ביחד, ולכן בנתיבות חשוב לנו שתהיה שס"ג גדולה", הבהיר מלכיאלי את דבריו בכנס הבחירות – כשמי שיושב בבמה הוא סגן השר מדגל התורה, אורי מקלב שנאם אף הוא על האחדות החרדית בנתיבות. נואם בכיר נוסף מש"ס היה שר הרווחה יעקב מרגי.

בכנס רבני הקהילות בנתיבות, להצלחת רשימת שס"ג, הכותרת אתמול הייתה "ויעשו כולם אגודה אחת". הכנס התקיים בהשתתפות רב הקהילה הספרדית הגר"ד דנין, הגר"ש מונטג, הגר"י איפרגן, הגר"נ שריקי, ראש העיר יחיאל זוהר, יו"ר ש"ס בעיר יגאל פרץ, מ"מ רה"ע יעקב מעלימי, נציגי הרשימה.

//עוד כתבות

כתיבת תגובה